لوگوی سایت نوین البرز

آموزش تعمیرات فکس در کرج

دستگاه فکس یکی از دستگاه های پر استفاده برای ارتباطات است و نیاز به تعمیر دارد که این کار باید توسط متخصص انجام شود. مجتمع آموزشی نوین البرز آموزش تعمیرات فکس در کرج را توسط اساتید مجرب این مجموعه ارائه می دهند. پس از پایان دوره مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای، از طریق شرکت در آرمون مربوطه به کارآموزان ارائه می شود.

آموزش تعمیرات فکس در کرج شامل سرفصل هایی همچون آموزش کار با دستگاه فکس ، تعمیر فکس ، تنظیم فکس و غیره می باشد. لازم به ذکر است که تمام جلسات این دوره آموزشی کاملا عملی بوده و توسط اساتید مجرب تدریس می شود.

از دوره های مرتبط می توان آموزش تعمیرات فتوکپی در کرج ، آموزش تعمیرات اسکنر در کرج ، آموزش تعمیرات پرینتر در کرج را نام برد که به صورت یک جا در دوره جامع آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج نیز می توانید مهارت های این شغل را بیاموزید..

آموزش تعمیرات فکس در کرج

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات فکس در کرج

  • آشنایی با انواع دستگاه فکس
  • شناسایی قطعات مختلف فکس
  • اموزش نحوه تعمیر انواع فکس
  • اموزش نحوه عیب یابی و تعمیر کارتریج
  • آموزش نحوه سرویسکاری فکس
  • و…
نمایش بیشتر

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات فکس در کرج

دوره آموزش عملی تعمیرات فکس در کرج

پشتیبانی دوره تعمیرات فکس

قیمت دوره آموزش تعمیرات فکس در کرج

شهریه عادی دوره

600/000 تومان

شهریه دوره با تخفیف 30%
420/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
700/000 تومان

پیش ثبت نام دوره آموزش تعمیرات فکس در کرج

سوالات متداول آموزش تعمیرات فکس در کرج

بله یکی از مهم ترین اهداف از برگزاری دوره تعمیر فکس این است که شرکت کنندگان بتوانند تحت نظر استاد کار عملی انجام دهند تا با چالش های بازار کار آشنا شوند.

بله سرفصل های دوره و روش تدریس به گونه ای انتخاب شده اند که تمام تکنیک ها و مهارت های لازم برای بازار کار به افراد شرکت کننده آموزش داده شود.

مفاهیم از صفر تا صد بیان می شوند و برای شرکت در دوره نیاز به تجربه کاری، مدرک تحصیلی یا مهارت خاصی ندارید.

در حین دوره و حتی بعد از پایان جلسات، در صورتی که سوالی در خصوص موارد مرتبط با دوره داشته باشید، می توانید از اساتید یا کارشناسان آموزشگاه کمک بگیرید. این پشتیبانی به صورت نامحدود است و نوین البرز شما را تا رسیدن به هدف اصلی، یعنی اشتغال و درآمدزایی همراهی می کند.

نظرات کاربران
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *