لوگوی سایت نوین البرز

آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج از دوره های پرطرفدار و مورد استقبال کارآموزان آموزشگاه نوین البرز است. این آموزشگاه به خاطر محبوبیت و درآمدزا بودن شغل تعمیرات لوازم خانگی اقدام به برگزاری چنین دوره ای کرده است.

آموزش تعمیر لوازم خانگی در کرج شامل آموزش تعمیر لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال و غیره می باشد که تمامی آن ها بصورت اصولی و جامع از پایه تا پیشرفته توسط اساتید مجرب به کارآموزان آموزش داده می شود. علاوه بر دوره جامع تعمیرات لوازم خانگی، امکان شرکت در دوره های آموزش تعمیرات یخچال در کرج ، آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج و آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج به صورت مجزا نیز وجود دارد.

روند آموزش تنها به صورت تئوری نخواهد بود و علاوه بر نکات و مطالبی که استاد در حین آموزش بیان می کند، کارآموزان در کارگاه ها آموخته های خود را به صورت عملی نیز مرور می کنند. و همانطور که می دانید انجام کارهای عملی عمق یادگیری را چند برابر می کند.

همچنین در انتهای دوره ها مدرک معتبر به دانش آموختگان اعطا خواهد شد که می تواند برای اشتغال در بازار کار بسیار تاثیرگذار باشد. یکی از مدارک معتبر در ایران و کشورهای خارجی، مدرک بین المللی فنی و حرفه ای است که با شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی کارآموزان می توانند در آزمون مربوط به این مدرک شرکت کنند و آن را دریافت نمایند.

فیلم معرفی دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

 • آشنایی با اصول مقدماتی تعمیرات یخچال فریزر
 • آموزش نحوه نقشه خوانی شماتیک
 • آموزش نحوه تعمیر برد یخچال فریزر
 • آشنایی با اصول تعمیرات مکانیکی
 • آموزش تعمیرات برندهای مطرح بازار
 • آموزش نحوه تعمیر برد ماشین ظرفشویی
 • اموزش نحوه تعمیر برد ماشین لباسشویی
 • آشنایی با اصول تعمیرات مکانیکال ماشین ظرفشویی
 • اشنایی با اصول تعمیرات مکانیکال ماشین لباسشویی
 • آموزش نحوه نقشه خوانی شماتیک
 • اموزش تعمیرات برندهای مطرح بازار
 • آشنایی با قطعات تلویزیون های LCD و LED
 • آموزش نحوه تعمیر برد تلویزیون های قدیمی
 • آموزش تعمیرات بردهای تلویزیون های LCD  و LED
 • آموزش نحوه تعمیرات برندهای موجود و مطرح در بازار
 • آموزش نحوه تعویض یا تعمیر قطعات آسیب دیده
 • و…
نمایش بیشتر

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

تفاوت کلاس تئوری در آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

قدرت کلاس های عملی آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

قیمت دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

هزینه تعمیرات برد لوازم خانگی

شهریه عادی دوره

8/800/000 تومان

شهریه با تخفیف 30%
6/000/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
12/000/000 تومان
مدت دوره
45 ساعت

هزینه تعمیرات مکانیک لوازم خانگی

شهریه عادی دوره

8/800/000 تومان

شهریه با تخفیف 30%
6/000/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
12/000/000 تومان
مدت دوره
40 ساعت

پیش ثبت نام دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

اطلاعات بیشتر در مورد دوره تعمیر لوازم خانگی در کرج

در بخش ویژگی های دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، با نحوه برگزاری کلاس های تئوری و اهمیت و قدرت جلسات و ساعات کلاس به صورت عملی خواندید. در این قسمت با برخی دیگر از مزایا و دست آوردهایی که با شرکت در این دوره در آموزشگاه نوین البرز کرج کسب خواهید کرد صحبت می کنیم.

چگونه تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی شویم؟

پاسخ این سوال می تواند بزرگترین چیزی باشد که از شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی در نوین البرز کرج عاید شما خواهد شد. در واقع جواب این سوال حکم چراغی را دارد که با روشن شدنش مسیر رسیدن به نتیجه مطلوب برایتان روشن تر خواهد شد.

به صورت کلی برای تبدیل شدن به فردی که در زمینه تعمیر لوازم خانگی مانند لباسشویی، ماشین ظرف شویی، یخچال فریزر، جاروبرقی و … تخصص کافی دارد و می تواند از این طریق به خوبی امرار معاش کند، دو راه وجود دارد.

روش اول که ما آن را روش سنتی می نامیم، یاد گرفتن کار به صورت تجربی نزد یک استاد یا همان “اوستا” است. به این معنی که شخص بدون داشتن اطلاعات علمی و اصولی قبلی، کار را شروع می کند؛ آن هم نه کار و وظایف اصلی، معمولا با انجام کارهای کوچک و نه مهم، کارهای حاشیه ای و با درجه اهمیت کم، شاگردی شروع می شود.

بسیاری از افراد با همین روش حرفه ای شدند و هم اکنون مشغول کار و درآمدزایی می باشند. اما در این روش دوره یادگیری بسیار طولانی ست و اینکه استاد احتمالا تمام فوت و فن ها را به شاگرد منتقل نمی کند. به علاوه اینکه هیچ مدرک معتبر و بین المللی دریافت نخواهد کرد.

شرکت در دوره آموزشی معتبر، راه دوم است. با این روش فرد باز هم بدون پیش زمینه قبلی شروع می کند با این تفاوت که در مدتی معین و بسیار کوتاهتر از دوره یادگیری روش سنتی، هر آنچه برای ورود به بازارکار و حرفه ای شدن لازم است را می آموزد. به این نکته نیز دقت کنید که فرد تمام تکنیک ها را به صورت علمی، عملی و اصولی فرا می گیرد. در انتهای دوره نیز با مدرکی که دریافت می کند، می تواند وارد بازارکار این شغل تعمیرات لوازم خانگی گردد.

به این منظور، آموزشگاه نوین البرز، که از ابتدای تاسیس تا امروز میزبان کارآموزان زیادی در رشته آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج بوده و همچنان است، منبعی موثق و مورد اعتبار برای شماست. در طی حضور در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی در کرج شما به عنوان فرد شرکت کننده در کلاس با تمام مهارت هایی که یک تعمیرکار لوازم خانگی نیاز دارد آشنا شده و آن ها را فرا خواهید گرفت.

آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

تعمیرات برد یکی از شاخه های مهم در شغل تعمیر لوازم منزل است. بسیاری از مواقع تعمیرکاران بعد از عیب یابی دستگاه به این نتیجه می رسند که بنا به دلایل مختلف، برد دستگاه مخدوش و دچار ایراد شده است. بنابراین بسیار مهم است که تکنسین تعمیر لوازم برقی منزل، در خصوص این قطعه اطلاعات کافی بداند و بتواند با تشخیص عیب، آن را تعمیر کند.

از مهم ترین سرفصل های آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، موضوعاتی ست که در خصوص تکنیک های تعمیرات برد به کارآموزان گفته می شود. با گذراندن این آموزش ها و انجام برخی تمرینات عملی در کارگاه روی برد دستگاه های مختلف، شما این توانایی را کسب خواهید کرد.

مهارت تعمیر برد لوازم خانگی ، به خصوص اگر تجربه عملی نیز داشته باشید، می تواند شما را از رقبا متمایز کرده و برگ برنده ای برایتان باشد. در این دوره این اطمینان به شما داده می شود که به صورت تخصصی روی این موضوع کار می شود و بعد از اتمام دوره شما قادر خواهید بود هر گونه خرابی در برد دستگاه هایی مثل ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی، یخچال و سایر لوازم برقی را تعمیر کنید.

دوره مرتبط: دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی در کرج مرتبط با این دوره است و در آن مطالب مفیدی در خصوص تعمیر برد دستگاه های برقی کاربردی در منزل به شما تدریس می شود.

آموزش تعمیر مکانیک لوازم خانگی

کارآموزان در این دوره بخشی از ساعات آموزش را به یادگیری مباحث و اصول تعمیر قطعات مکانیکی لوازم خانگی سپری خواهند کرد. هر وسیله الکتریکی شامل قطعات مختلفی ست که هر کدام می تواند بنا بر شرایط و اتفاقات، خراب شوند. در نتیجه باید کسی باشد که آن ها را بشناسد وبرای تعمیرشان راه حلی ارائه دهد.

تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی ، شخصی ست که در این زمینه آگاهی و مهارت کافی داشته باشد. آموزش مکانیک لوازم خانگی تمام اطلاعات راجع به قطعات، یا به اصطلاح قطعه شناسی را برای شما به همراه خواهد داشت.

در طول دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج، استاد روش عیب یابی و آموزش تعمیر مکانیکی لوازم خانگی را آموزش می دهد. در کارگاه های عملی شرکت کنندگان شانس تجربه کردن تعمیر به صورت واقعی را دارند. دستگاه های معیوب را با استفاده از ابزار مناسب بررسی و عیب یابی کرده و با نظارت استاد، به صورت عملی رفع عیب می کنند. از این رو ادعا می کنیم که بعد از گذراندن دوره شما به صورت کامل آماده ورود به بازار کار خواهید بود.

دوره تعمیرات لوازم خانگی فنی و حرفه ای

این روزها اکثر افراد دغدغه انتخاب، تغییر یا ارتقاء شغل دارند. این دغدغه هر چند می تواند برای مدتی موجب تشویش و ناراحتی باشد اما می توان به صورت کلی آن را نوعی اتفاق مثبت تلقی کرد؛ اگر آن را بدرستی انجام دهیم. سازمان فنی و حرفه ای کشور در راستای پاسخ به همین نیاز، یعنی نیاز افراد جامعه به ویژه جوانان به کار و درآمدزایی، انواع دوره های آموزشی در مهارت های گوناگون را برگزار می کند.

آموزشگاه نوین البرز نیز با پیروی و همگام شدن با این سازمان برای رسیدن به هدفی مشترک، تلاش می کند. این مجموعه با برگزاری دوره های آنلاین و حضوری برای تربیت تعداد هر چه بیشتر نیروی فعال کار در جامعه در حال فعالیت است. دوره تعمیرات لوازم خانگی در کرج یکی از دوره هایی ست که می تواند آینده شغلی شما را تغییری مثبت بدهد.

با مدرکی که که بعد از گذراندن این دوره از آموزشگاه می گیرید و همچنین در صورت تمایل با کسب مدرک فنی و حرفه ای از سازمان مربوطه، می توانید برای جواز کسب اقدام کنید، وام بگیرید و به صورت قانونی و مستقل، به عنوان یک تعمیرکار فعالیت خود را آغاز کنید.

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

این که از یک شغل تا میزان می توان درآمد داشت و بازار کار آن چگونه است سوال مهمی است که پیش از انتخاب و شروع یک حرفه باید از خود بپرسیم. چون منطقی ست که انرژی، زمان و پول خود را روی رشته ای سرمایه گذاری کنیم، که برای ما خروجی خوبی داشته باشد.

شغل تعمیرات لوازم خانگی یکی از بهترین بازار کارها را نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا دارد. چرا که استفاده از لوازمی مثل یخچال، غذاساز، لباسشویی، ظرفشویی و … متوقف نخواهد شد. لوازم برقی نیز به خاطر حساسیت زیادی که دارند، با گذر زمان یا بر اثر اتفاقات مختلف می توانند خراب شوند.

از طرفی در ایران به خطر تورم بسیار بالا و قیمت های نجومی لوازم و دستگاه های برقی خانه، نمیتوان به محض  مواجهه با خرابی، دستگاهی جدید خرید. به عبارت دیگر مردم راهی برای تعمیر و بازیابی آن دستگاه را به خرید ترجیح می دهند.

پس اگر به بازار کار و درآمد شغل تعمیرات لوازم خانگی فکر می کنید و نمی دانید چه تصمیمی بگیرید، ما به شما این اطمینان را می دهیم که با ورود به این حرفه، به درآمد خوبی می رسید. البته در صورتی که دوره آموزش تعمیرات مکانیکی و برد لوازم خانگی را پشت سر بگذارید و بعد با تکیه بر توانایی های خود و آموخته های دوره، وارد بازار کار آن شوید.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

یکی از مباحث مهم برای هر تعمیرکار لوازم خانگی، مهارت داشتن در تعمیر لباسشویی هاست. این دستگاه در مدل های مختلف از نظر برند، وزن، تکنولوژی، اندازه، رنگ، برنامه های شست و شو، کشور سازنده و … در بازار موجود است. پس تعمیرکاری که می خواهد در این رشته فعالیت کند، باید اطلاعات و تسلط کافی برای تعمیر این وسیله داشته باشد.

در آموزشگاه نوین البرز، هم در دوره جامع و کامل تعمیرات لوازم خانگی و هم به صورت مجزا در دوره ای مرتبط، کاراموزان با تعمیر این وسیله بسیار پرکاربرد آشنا می شوند. دستگاه های خراب با مشکلات متفاوت در کارگاه عملی این مجموعه موجود هستند که استاد دوره بر اساس آن، به افراد می آموزند که در صورت مواجه با فلان مشکل، چه  اقدامی باید انجام دهند.

انواع ماشین لباسشویی های ال جی، پاناسونیک، اسنوا، بوش و … در این دوره به مهارت آموز معرفی شده و از ساختار داخلی آن مباحثی آموزش داده می شود. یاد گرفتن این مهارت ها نه تنها برای داشتن فعالیتی متمایز و موثر در بازار کار بسیار کارا است بلکه فرد را برای تعمیر دستگاه خانگی خودش نیز توانا می کند. به این ترتیب در هزینه های تعمیر صرفه جویی چشم گیری خواهید داشت.

آموزش تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی

در سال های اخیر استفاده از ماشین های ظرفشویی بسیار زیاد شده است. خانم ها همانند آقایون در بیرون از خانه ها شاغل هستند و فرصت کافی برای شستن ظرف ها با دست ندارند. برای همین استفاده از این دستگاه بسیار کمک کننده است. اما این وسیله نیز مانند سایر لوازم خانگی با مشکلاتی مواجه می شوند که در دوره تعمیرات لوازم خانگی به صورت کامل بررسی شده و آموزش داده می شود.

همچنین اگر فردی پس از بررسی سرفصل های دوره به این نتیجه برسید که تنها به آموزش های ماشین ظرفشویی نیاز دارد، می تواند در دوره جداگانه مخصوص این دستگاه شرکت کرده و کسب مهارت داشته باشد. ماشین های ظرفشویی نیز در برندها و اندازه های مختلف در بازار و به تبع آن در خانه های مردم موجود هستند. پس ضروری ست کسی که تکنسین تعمیر لوازم منزل است در خصوص این دستگاه، عیب یابی و تعمیر آن مهارت داشته باشد.

آموزش تعمیرات یخچال

در کنار یادگیری مهارت تعمیر سایر لوازم خانگی منزل، در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج شما با تعمیرات یخچال نیز آشنا می شوید. خرابی یخچال یکی از اتفاقاتی ست که باید سریعا به آن رسیدگی شود. چرا که ممکن است مقدار زیادی غذای پخته، گوشت های داخل فریزر و سایر مواد خوراکی فاسد شوند.

پس می توان گفت از مهم ترین سرفصل ها در هر دوره آموزشی تعمیر لوازم منزل، رسیدگی به امور عیب یابی و تعمیر یخچال فریزرهاست. یخچال ها و فریزرها انواع مختلفی دارند که بر اساس مدل، ساختار و مشکل ایجاده شده باید به تعمیر آن پرداخته شود. برخی از یخچال ها دارای محفظه فریزر روی خود بوده، برخی دیگر مانند یخچال های ساید در قسمت جدا قرار دارند. یخچال های با موتور اینورتر نیز نوع دیگری هستند که برای تعمیرکار یخچال ضروری ست همه این اطلاعات را داشته باشد.

آموزش تعمیرات یخچال به صورت جداگانه نیز در نوین البرز تدریس می شود. این دوره مناسب کسانی ست که در حال حاضر مشغول تعمیر لوازم خانگی هستند ولی می خواهند مهارت های خود را در مورد تعمیر دستگاه یخچال فریزر توسعه دهند. و یا افرادی که می خواهند به صورت انحصاری روی تعمیر این وسیله کار کرده و کسب درآمد داشته باشند.

در پایان اگر به رشته های فنی علاقه دارید، ما به شما دوره های کاربردی مانند آموزش تعمیرات موبایل در کرج ، آموزش پی ال سی در کرج ، آموزش تعمیر پکیج در کرج ، آموزش کلید سازی در کرج و … پیشنهاد می دهیم. برای کسب اطلاعات از جزئیات دوره ها با شماره تماس های آموزشگاه نوین البرز تماس بگیرید.

سوالات متداول آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

پس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور، در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست دریافت میگردد.

بله چند خوابگاه دانشجویی مناسب آقایان و بانوان، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

پشتیبانی بصورت نامحدود و از طریق تلفن و یا حضوری انجام می شود. بعد از پایان دوره نیز می توانید با استاد در ارتباط باشید.

آموزش ها ویژه بازارکار می باشند و کارآموز پس از پایان دوره آموزشی به راحتی میتواند وارد بازار شود. البته که تلاش و همت خود فرد در روند پیدا کردن کار و پیشرفت در آن بسیار موثر است.

نظرات کاربران
4.4/5 - (7 امتیاز)

2 دیدگاه برای “آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

 1. محمد جواد مقدم گفته:

  برای حضور سر کلاس و کارهای عملی دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج نیاز به آوردن ابزار کار داریم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

  • fatemeh hoseini گفته:

   سلا و عرض ادب، خیر برای شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی نوین البرز نیاز به همراه داشتن هیچ ابزار خاصی ندارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *