لوگوی سایت نوین البرز

آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

ماکروویوها و مایکروفرها از جمله لوازمی هستند که به طور روزمره در منازل و محل کار مورد استفاده قرار می گیرند. دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج برای آموختن مهارت های تعمیر چنین دستگاه هایی برگزار می شود.

در دوره آموزش تعمیرات ماکروفر و مایکروویو در کرج به آشنایی با قطعات ماکروفر ، مایکروویو و سولاردام، نحوه عیب یابی و تعمیر آن ها به صورت کامل پرداخته می شود. کارآموزان در گارکاه های مجهز تمامی جلسات آموزشی را به صورت عملی گذرانده و در پایان دوره گواهینامه معتبر فنی اعطا خواهند گرفت.

در آموزشگاه نوین البرز می توانید نحوه تعمیر سایر لوازم خانگی را با شرکت در دوره هایی چون آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج ، آموزش تعمیرات یخچال در کرج و آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی در کرج بیاموزید.

آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

 • آشنایی با انواع ماکروویو
 • نحوه عیب یابی و تعمیر ماکروویو
 • نحوه تعمیر قطعات و تعویض قطعات ماکروویو
 • شناسایی قطعات مختلف ماکروویو
 • آموزش نحوه تعمیر مکانیک ماکروفر و مایکروویو
 • قطعه شناسی سولاردام
 • آموزش تعمیر و تعویض المنت های ماکروفر
 • آموزش عیب یابی و تعمیر برد پنل سولاردام
 • آموزش تعمیرات اشعه لیزر سولاردام
 • آموزش تعمیر قطعاتی مانند فن و لامپ داخل مایکروفر
 • و …
نمایش بیشتر

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

آموزش عملی تعمیرات دستگاه های ماکروفر، مایکروویو و سولاردام

پشتیبانی نامحدود، تجدید دوره و مشاوره رایگان

قیمت دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

شهریه عادی دوره

800/000 تومان

شهریه دوره با تخفیف 30%
560/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
900/000 تومان

پیش ثبت نام دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

سوالات متداول آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

بله این در دل سرفصل های این دوره، تمام مواردی را که یک تعمیرکار باید بداند، جای داده ایم. در نتیجه کارآموز می تواند با این دوره، به شغل و درآمد مناسب برسد.

یکی از مباحث که در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج آموزش داده می شود، آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو می باشد. شما طی یک جلسه 4 ساعته با نحوه تعمیر ماکروفر و مایکروویو ها آشنا می شوید.

در انتهای دوره مدرک معتبر فنی از سوی آموزشگاه به شما داده می شود. همچنین یا همین دوره نیز می توانید در آزمون مدرک فنی و حرفه ای شرکت کرده و آن را کسب کنید.

بله کارآموزان محترم می توانند تحت نظر استاد، به صورت عملی کار تعمیرات روی دستگاه های سولاردام، ماکروفر و مایکروویو را یاد بگیرند.

 اطلاعات دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

امروزه مایکروفر و مایکروویو جزو لوازم ضروری آشپزخانه محسوب می شوند زیرا با استفاده از آنها می توان به امر آشپزی سرعت بخشید. از آنجایی که این لوازم از حساسیت خاصی برخوردارند، برای تعمیر آنها نیاز به افراد متخصص و تعمیرکاران حرفه ای می باشد. آموزشگاه نوین البرز برای علاقمندان به شغل تعمیرات لوازم خانگی اقدام به برگزاری دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج نموده تا بتوانند با کسب مهارت های لازم به راحتی وارد بازار کار شوند.

دوره صفر تا صد آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج

در دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج که یکی از دوره های تخصصی و پرطرفدار تعمیرات لوازم خانگی محسوب می شود، آموزش های مختلفی شامل آشنایی کامل با انواع ماکروفر و ماکروویو در برندهای گوناگون و ساختار آنها، عیب یابی، تعمیر برد الکترونیکی و تعمیر بخش های مکانیکی دستگاه به کارآموزان ارائه می گردد. نوین البرز برای تدریس این آموزش ها از بهترین اساتید و حرفه ای ترین کارشناسان و تعمیرکاران این حوزه استفاده نموده و کامل ترین تجهیزات و امکانات و مناسبترین فضای آموزشی را فراهم کرده است.

آموزش تعمیرات برد ماکروفر

برد ماکروفر یکی از اصلی ترین قطعات این دستگاه محسوب می شود زیرا وظیفه کنترل عملکرد قسمت های مختلف را برعهده دارد و موجب کارایی بهتر و منظم تر و انتخاب راحت برنامه های پخت و تنوع در استفاده از ماکروفر می شود.از این رو در صورت خراب شدن و بروز مشکل در آن نیاز به تعمیرکار و متخصص حرفه ای در زمینه تعمیرات ماکروفر می باشد. یکی از آموزش هایی که در دوره های نوین البرز به علاقمندان ارائه می شود مربوط به تعمیرات برد ماکروفر است.

برد ماکروفر ممکن است به دلایل مختلفی دچار آسیب شود و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. خرابی برد مشکلات مختلفی را در ماکروفر به وجود می آورد که از مهمترین آنها می توان به روشن نشدن دستگاه، کار نکردن صفحه لمسی و یا دکمه ها، کار نکردن قطعات مکانیکی و … اشاره نمود. شما می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج روش های عیب یابی و تعمیر برد ماکروفر را به صورت تخصصی فرا بگیرید.

مدرک فنی حرفه ای تعمیرات مایکروفر و مایکروویو

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج مطابق با استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای می باشد و علاقمندان می توانند پس از گذراندن دوره و قبولی در آزمون ارزیابی، مدرک فنی و حرفه ای دریافت کنند که از اعتبار بالایی برخوردار است. با کسب مهارت های لازم و دریافت مدرک معتبر ورود به بازار کار تعمیرات ماکروفر و مایکروویو بسیار راحت خواهد شد.

مدرک فنی حرفه ای تعمیرات مایکروفر و مایکروویو یکی از بهترین و معتبرترین مدارک مربوط به تعمیرات لوازم خانگی می باشد. علاقمندانی که به دنبال مهاجرت کاری به کشورهای دیگر هستند نیز می توانند با استفاده از این مدرک امر مهاجرت خود را تسهیل نموده و در کشور مورد نظر به عنوان یک تعمیرکار ماکروفر مشغول به فعالیت شوند.

بازار کار تعمیرات مایکروویو و آینده شغلی آن

با توجه به اینکه روز به روز بر میزان استفاده از مایکروویو اضافه می شود، به همان نسبت میزان تقاضا و نیاز به تعمیرکار و متخصص حرفه ای در زمینه عیب یابی و تعمیر این دستگاه نیز افزایش می یابد. ماکروفر جزو لوازم ضروری آشپزخانه محسوب می شود و به خاطر ساختار حساس و خاص خود فقط باید به دست افراد ماهر تعمیر شود. از این رو می توان گفت بازار کار تعمیرات مایکروویو از وضعیت خوبی برخوردار است.

فرصت های شغلی مختلفی نیز برای علاقمندان ورود به بازار کار تعمیرات مایکروفر و مایکروویو وجود دارد. افراد می توانند به عنوان تعمیرکار ماکروفر در نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش برندهای مختلف لوازم خانگی استخدام شوند. همچنین راه اندازی یک مغازه تعمیرات مایکروفر و مایکروویو به صورت شخصی از دیگر فرصت های شغلی است که کارآموزان با گذارندن دوره آموزش تعمیرات این دستگاه و کسب مدرک معتبر می توانند به سراغ آن بروند. به طور کلی می توان گفت علاقمندانی که در دوره های تعمیرات ماکروفر در کرج نوین البرز شرکت می کنند، می توانند از بابت آینده شغلی خوب و درخشان این رشته اطمینان خاطر داشته باشند.

تفاوت بین مایکروفر و مایکروویو

تفاوت بین مایکروفر و مایکروویو در این است که مواد غذایی در مایکروفر با استفاده از المنت های تولید کننده حرارت و گرما پخت می شوند اما در مایکروویو فرآیند پخت توسط امواج با طول موج کوتاه صورت می گیرد. برای گرم کردن یا پختن غذا با مایکروفر نیاز به مدت زمان بیشتری است اما مایکروویو با سرعت بیشتر و صرف زمان کمتر این کار را انجام می دهد. همچنین میزان حرارت و گرمایی که برای پخت غذا نیاز است در مایکروفر بیشتر از مایکروویو است.

البته در مایکروفر نیز مگنترون که وظیفه تولید امواج را دارد نیز به کار رفته و فرایند پخت به نوعی توسط دو فاکتور امواج و گرما صورت می گیرد و این امر موجب می گردد که ماده غذایی به طور کامل پخته شود و به خاطر سرعت پخت بالا، ویتامین‌هایی که در روش ‌های معمول از بین می ‌روند، فرصت نابودی ندارد.

نحوه ورود به شغل تعمیر مایکروویو و مایکروفر

روش های مختلفی برای ورود به شغل تعمیر مایکروویو و مایکروفر وجود دارد که یکی از آنها کارآموزی یا همان شاگردی کردن است. علاقمندان می توانند به عنوان کارآموز در کنار یک تعمیرکار حرفه ای به یادگیری تعمیرات این دستگاه به صورت تجربی بپردازند. این روش قدیمی محسوب می شود و دارای ایراداتی مانند امکان فراگرفتن غیراصولی و اشتباه برخی از مهارت ها و تکنکی های تعمیرات و صرف زمان زیاد می باشد.

اگر به دنبال بهترین روش ورود به شغل تعمیرات مایکروفر و مایکروویو هستید می توانید در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج نوین البرز شرکت کنید. دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در کرج یکی از کاربردی ترین راه های ورود به بازار کار و فعالیت به عنوان تعمیرکار این رشته محسوب می گردد. شما در این دروه به طور کامل و جامع با انواع ماکروفر و ماکروویو در برندهای گوناگون آشنا شده و تکنیک های عیب یابی و تعمیرات آنها را از کارشناسان و اساتید باتجربه فرا می گیرید. با کسب مهارت های لازم و اخذ مدرک معتبر می توانید به راحتی وارد شغل تعمیر مایکروفر و مایکروویو شوید.

سایر دوره های کاربردی و ویژه بازار کار در مجموعه نوین البرز شامل آموزش تعمیرات موبایل در کرج ، آموزش نصب دزدگیر اماکن در کرج ، آموزش هوشمند سازی ساختمان در کرج و … می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

نظرات کاربران
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *