لوگوی سایت فن و کار
لوگوی سایت فن و کار

دوره آموزش دوره مانیتورینگ صنعتی در کرج

دوره آموزشی مانیتورینگ صنعتی یکی از دوره های کاربردی در صنعت اتوماسیون صنعتی می باشد کارآموزان با شرکت در این دوره آموزش های لازم جهت راه اندازی سیستم وین سی سی را آموزش می بینند و در انتها می توانند فرایند کنترل و اتوماسیون صنعتی را در شاخه مانیتورینگ به صورت کامل انجام دهند این دوره یک دوره تخصصی و ویژه جهت کار آموزانی که به رشته plc علاقه مند هستند می باشد و تلفیقی برای رشته ذکر شده است

آموزش دوره مانیتورینگ

سرفصل های دوره آموزش مانیتورینگ صنعتی در کرج

ویژه گی های دوره آموزش مانیتورینگ صنعتی در کرج

قیمت دوره آموزش مانیتورینگ صنعتی در کرج

شهریه عادی دوره

شهریه دوره با تخفیف 30%

-

شهریه دوره خصوصی

-

پیش ثبت نام برای دوره

سوالات متداول

بله. یقینا یکی از مراحل یادگیری و آموزش صحیح برای کارآموزان انجام فعالیت عملی در کارگاه است. که این موضوع با در اختیار گذاشتن تجهیزات کامل برای کارآموزان صورت می پذیرد.

شروع تمام دوره ها برای کارآموزان با مباحث مقدماتی می باشد و در طی دوره پس از درک کامل کارآموز به تدریج مباحث تخصصی شده تا کاملا قابل فهم و درک باشد. با توجه به این موضوع برای شرکت در دوره توانایی خواندن و نوشتن کافیست و به مدرک یا پیشنیاز خاصی احتیاج نیست.

پس از پایان دوره مدرک آموزشگاه که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور، در داخل کشور و در شرکت های خصوصی و دولتی دارای اعتبار هست دریافت میگردد.

بله چند خوابگاه دانشجویی مناسب آقایان و بانوان، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است.

پشتیبانی بصورت نامحدود و از طریق تلفن و یا حضوری انجام می شود. بعد از پایان دوره نیز می توانید با استاد در ارتباط باشید.

آموزش ها ویژه بازارکار می باشند و کارآموز پس از پایان دوره آموزشی به راحتی میتواند وارد بازار شود.

نظرات کاربران

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =