لوگوی سایت نوین البرز

آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج

آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج یکی از دوره های عملی و بسیار کاربردی ست که تکنیک های عیب یابی و رفع مشکل ماشین های ظرفشویی را به علاقه مندان آموزش می دهد.

با پیشرفت تکنولوژی و ورود اتوماسیون به منازل استفاده از این دستگاه ها بیشتر شده است و نیاز به آموزش تعمیرات ظرفشویی بیش از پیش احساس می شود. دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج که به صورت عملی و تخصصی توسط اساتید خبره برگزار می شود. در پایان این دوره نیز مدرک معتبر فنی اعطا خواهد شد.

علاقه مندان می توانند در دوره هایی مانند آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج و آموزش تعمیرات یخچال در کرج نیز شرکت کرده و مهارت تعمیر انواع این لوازم را کسب کنند.

فیلم معرفی دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج

 • آموزش نحوه تعمیر برد ماشین ظرفشویی
 • اموزش نحوه تعمیر برد ماشین لباسشویی
 • آشنایی با اصول تعمیرات مکانیکال ماشین ظرفشویی
 • اشنایی با اصول تعمیرات مکانیکال ماشین لباسشویی
 • آموزش نحوه نقشه خوانی شماتیک
 • اموزش تعمیرات برندهای مطرح بازار
 • و…
نمایش بیشتر

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج

مزایای کلاس تئوری آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج

بعد از دوره تعمیرات ظرفشویی در کرج چه خواهد شد؟

قیمت دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج

شهریه عادی دوره

2/900/000 تومان

شهریه با تخفیف 30%
2/000/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
4/000/000 تومان

پیش ثبت نام دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج

سوالات متداول آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

در انتهای دوره، از سوی آموزشگاه مدرک فنی به کارآموزان داده می شود. از آن جایی که نوین البرز تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کند، این مدرک از اعتبار خوبی در داخل کشور و در بین شرکت های خصوصی برخوردار است.

افرادی که در دوره های مختلف ثبت نام می کنند، از سمت آموزشگاه به خوابگاه معرفی شده و با هزینه شخصی خود می توانند مدت زمان دوره آموزشی خود را در خوابگاه اقامت داشته باشند.

آموزشگاه نوین البرز، به صورت نامحدود خدمات پشتیبانی را دارد. کارآموزان می توانند به دو صورت مجازی یا حضوری از این خدمات استفاده کنند.

بله. هدف از برگزاری این دوره، اشتغال و در آمدزایی افراد است.

دوره فنی و حرفه ای تعمیرات ماشین ظرفشویی در کرج

دوره فنی و حرفه ای آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج یکی از بهترین و تخصصی ترین دوره های فنی برای ورود به شغل تعمیرات ظرفشویی محسوب می شود که متقاضیان زیادی دارد. از آنجایی که امروزه ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از لوازم ضروری خانه به شمار می رود و افراد زیادی از آن استفاده می کنند، نیاز به تعمیرکار ماهر و متخصص در این زمینه نیز افزایش یافته است. به همین دلیل مجموعه نوین البرز اقدام به برگزاری دوره فنی و حرفه ای تعمیرات ماشین ظرفشویی در کرج کرده است.

در این دوره به روزترین و کاربردی ترین مطالب آموزشی توسط برترین اساتید و کارشناسان به کارآموزان ارائه می شوند. سرفصل های دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج نوین البرز بر اساس استانداردها و معیارهای سازمان فنی و حرفه ای بوده و کارآموزان دیگر نیازی به شرکت در کلاس های این سازمان را ندارند. آنها می توانند پس از اتمام این دوره از مجموعه درخواست کنند تا نام آنها را در امتحان ارزیابی فنی و حرفه ای ثبت کنند. سپس با قبولی در آزمون قادر به اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه ای تعمیرات ماشین ظرفشویی می شوند.

شما با شرکت در دوره تعمیرات ظرفشویی نوین البرز و کسب نمره قبولی در امتحان نهایی می توانید مدرک فنی و حرفه ای که از اعتبار بالایی برخوردار است را دریافت نموده و به راحتی وارد بازار کار شده و به عنوان تعمیرکار ماشین ظرفشویی مشغول به فعالیت شوید. حتی این مدرک بین المللی محسوب شده و برای افرادی که به دنبال مهاجرت کاری هستند کاربرد بسیاری دارد.

مزیت های شرکت در دوره تعمیرات ظرفشویی در کرج

به خاطر مزایای بسیاری که دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج دارد، افراد زیادی علاقمند به شرکت در این دوره می باشند. یکی از مهمترین این مزایا حضور اساتید حرفه ای و کارشناسان متخصص و مجرب است. کارآموزان می توانند دروس مختلف و مطالب آموزش تعمیر ظرفشویی را از بهترین تعمیرکاران این حوزه فرابگیرند و به خوبی برای ورود به این شغل آمادگی کسب کنند.

از دیگر مزایای شرکت در دوره تعمیرات ظرفشویی در کرج می توان به فضای آموزشی مناسب و فراهم بودن امکانات، تجهیزات و ابزارآلات مختلف اشاره نمود. کارآموزان در محیط کلاس های نوین البرز می توانند به صورت تئوری و عملی با نحوه عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی آشنا شوند و با ابزارآلات و تجهیزات مختلف کار کنند. دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون ارزیابی از دیگر مزایای شرکت در دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی محسوب می شود.

بازار کار تعمیرات ظرفشویی

تمامی لوازم خانگی جهت راحتی و آسایش زندگی طراحی شده اند و ماشین ظرفشویی نیز به عنوان یکی از کاربردی ترین این لوازم شناخته می شود که در سالهای اخیر بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است. خانواده های زیادی در منزل خود ماشین ظرفشویی دارند و از آن استفاده می کنند و روز به روز میزان تقاضا برای این وسیله افزایش می یابد. از این رو می توان گفت بازار کار تعمیرات ظرفشویی وضعیت خوبی دارد؛ زیرا هر چقدر میزان استفاده از آن بیشتر باشد، به تعمیرکار متخصص ظرفشویی نیز نیاز بیشتری است.

ماشین ظرفشویی از ساختار خاص با اجزا و قطعات مختلف مکانیکی و الکترونیکی تشکیل شده است و تعمیر آن نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد. به همین دلیل باید تعمیرات آن به دست افراد مجرب و آموزش دیده سپرده شود تا عیب یابی و رفع مشکلات به خوبی انجام بگیرند.

فرصت های شغلی مختلفی نیز در بازار کار تعمیرات ظرفشویی وجود دارد و علاقمندان می توانند پس از کسب مهارت ها و مدرک لازم به عنوان تعمیرکار در مجموعه های مختلف تعمیرات لوازم خانگی استخدام و مشغول به کار شوند. همچنین شما می توانید یک مجموعه یا مغازه تعمیرات ظرفشویی شخصی راه اندازی کنید. از دیگر فرصت های شغلی بازار کار تعمیرات شرفشویی می توان به حضور در نمایندگی های مجاز برندهای گوناگون لوازم خانگی به عنوان تعمیرکار ماشین ظرفشویی اشاره نمود. استخدام در کارخانجات تولید ظرفشویی نیز از دیگر موارد محسوب می شود. بنابراین می توان گفت بازار کار تعمیر ماشین ظرفشویی برای علاقمندان به این شغل از آینده درخشانی برخوردار است.

نحوه ورود به شغل تعمیرات ظرفشویی

علاقمندانی که قصد فعالیت به عنوان تعمیرکار ماشین ظرفشویی را دارند گزینه های مختلفی برای ورود به این شغل خواهند داشت. یکی از قدیمی ترین و سنتی ترین روش ها کارآموزی یا شاگردی کردن نزد تعمیرکاران باتجربه است. شما می توانید به عنوان یک شاگرد در کنار یک متخصص و کارشناس این حوزه مشغول به فعالیت و کسب مهارت ها شوید. اما این روش دارای معایبی است که از مهمترین آنها می توان به صرف زمان زیاد و امکان یادگیری اشتباه و غیراصولی تکنیک های تعمیرات است.

روش دیگر برای ورود به شغل تعمیرات ظرفشویی که بهترین روش نیز محسوب می شود، شرکت در دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج است که توسط آموزشگاه نوین البرز برگزار می گردد. در این روش شما مطالب و تکنیک ها و مهارت های لازم را به شکلی اصولی و دقیق توسط بهترین اساتید و تعمیرکاران حرفه ای آموزش می بینید. به صورت عملی با نحوه عیب یابی و تعمیرات و تعویض قطعات انواع مختلف ماشین های شرفشویی در برندهای گوناگون آشنا می شوید و در نهایت مدرک معتبر فنی و حرفه ای دریافت می کنید.

آموزش آنلاین تعمیرات ظرفشویی

آموزش آنلاین تعمیرات ظرفشویی برای آن دسته از افرادی که امکان شرکت کرن حضوری در کلاس های تخصصی این زمینه را ندارند بهترین گزینه محسوب می شود. از مزایای این دوره مجازی و آنلاین می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره کرد. همچنین کارآموزان می توانند همیشه به مطالب آموزشی دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز به رفع اشکال با پشتیبانی قوی آموزشگاه در ارتباط باشند.

در دوره آنلاین تعمیرات ظرفشویی محتواهای مختلف آموزشی به بهترین شکل ارائه می شوند. کارآموزان می توانند با استفاده از فایل های ویدیویی با کیفیت با عیب یابی و تعمیرات به خوبی آشنا شوند و روش های مختلف و تکنیک های کاربردی تعمیرات ظرفشویی را فرابگیرند.

مشکلات رایج در ماشین های ظرفشویی

یکی از سرفصل های دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج به نحوه شناسایی مشکلات ماشین ظرفشویی اختصاص دارد. در این مرحله شما به خوبی با رایجترین و متداول ترین این مشکلات آشنا می شوید و سپس روش های برطرف کردن آنها را می آموزید. از مهمترین مشکلات رایج در ماشین های ظرفشویی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ایجاد سر و صدای زیاد ظرفشویی
 • عدم شستشوی تمیز ظروف
 • خشک نشدن ظروف پس از اتمام فرآیند شستشو
 • نشت آب از ظرفشویی
 • آبگیری نکردن ظرفشویی
 • روشن نشدن ظرفشویی
 • تولید بوی بد و نامطبوع
 • طولانی شدن فرآید شستشو
 • عدم تخلیه آب پس از اتمام فرآیند شستشو

آموزشگاه نوین البرز دوره های گسترده ای برای شغل های تعمیراتی، مهارتی و تاسیسات برگزار می کند. آموزش تعمیرات موبایل در کرج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، آموزش نصب دزدگیر اماکن در کرج ، آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج و … برخی از این دوره ها هستند.

5/5 - (5 امتیاز)
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *