لوگوی سایت نوین البرز

آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و نیاز به تعمیرات دستگاه های جدید وجود افراد مجرب و متخصص دراین زمینه نیاز است. مجتمع آموزشی نوین البرز آماده ارائه کننده آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج می باشد. این دوره توسط مهندسین و اساتید مجرب به صورت تخصصی و کاملا عملی در کارگاه های مجهز برگزار خواهد شد.

کارآموزان پس از پایان دوره آموزش تعمیر لباسشویی در کرج مدرک مورد تایید فنی حرفه ای دریافت خواهند کرد. تمامی دوره های آموزشگاه مناسب ورود به بازارکار و درآمدزایی می باشند.

در این دوره همانند دوره های آموزش تعمیرات یخچال در کرج و آموزش تعمیرات ظرفشویی در کرج ، با تعمیرات مکانیکی و تعمیرات برد این دستگاه ها آشنا می شوید. در نتیجه با شرکت در این دوره ها و همچنین دوره جامع آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، مجموعه کاملی از توانایی های ضروری که یک تعمیرکار لوازم منزل ( مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی، یخچال و …) باید داشته باشد، عاید شما خواهد شد.

فیلم معرفی دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج

 

  • اموزش نحوه تعمیر برد ماشین لباسشویی
  • اشنایی با اصول تعمیرات مکانیکال ماشین لباسشویی
  • آموزش نحوه نقشه خوانی شماتیک
  • اموزش تعمیرات برندهای مطرح بازار
  • شناخت برندهای معروف ماشین لباسشویی در بازار
  • آموزش تعمیر ماشین های لباسشویی اینورتری و معمولی
  • آموزش عیب یابی و تعمیر مدار پمپ ، مدار گرمایش و سایر مدارات در لباسشویی
  • شناخت کد خطاها و آموزش رفع هر کدام
  • آموزش رفع مشکلات رایج ماشین لباسشویی مثل عدم تخلیه، عدم ورود آب به دیگ، کار نکردن خشک کن، گرفتگی و انسداد لوله ها و …
نمایش بیشتر

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج

آموزش تعمیرات مکانیکال ماشین لباسشویی

پشتیبانی نامحدود از کارآموزان دوره تعمیرات لباسشویی در کرج

قیمت دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج

شهریه عادی دوره

2/900/000 تومان

شهریه با تخفیف 30%
2/000/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
4/000/000 تومان
مدت دوره
15 ساعت

پیش ثبت نام دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج

سوالات متداول آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج

بله در دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج ، کارآموزان می توانند تحت نظر استاد کارهای عملی در راستای یادگیری بهتر انجام دهند.

بله شما با شرکت در این دوره می توانید به عنوان یک تعمیرکار مشغول به کار شوید. نحوه عیب یابی و تعمیر انواع لباسشویی های موجود در بازار به صورت کامل در این دروه شرح داده می شود.

با توجه به برگزاری دوره تعمیر لباسشویی در کارگاه، کارآموزان با قطعات و روش تعمیر آن ها به صورت مستقیم آشنا می شوند، به صورت عملی تعمیرات را انجام می دهند و تحربه کسب می کنند. در نتیجه بدون نیاز به کارورزی می توانید وارد بازار کار شوید.

بله کارآموزان آقا و خانم، که از شهرستان ها در این دوره ثبت نام می کنند به خوابگاه هایی نزدیک آموزشگاه معرفی می شوند که با هزینه خود می توانند در مدتی که دوره برگزار می شود در آنجا اقامت داشته باشند.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج

لباسشویی از دستگاه های پرکاربردی است که به انسان ها در حفظ نظافت کمک می کنند. شغل تعمیر لباسشویی یکی از مشاغل فنی ست که افراد علاقه مند به این مدل کارها، می توانند آن را انتخاب کرده و با روشی اصولی به یادگیری آن بپردازند.

آموزشگاه نوین البرز دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج را به صورت اصولی برای تربیت نیروی کار در زمینه تعمیر این وسیله، برگزار می کند. این دوره به صورت کاملا عملی تحت نظارت و تدریس اساتید حرفه ای، که هم از لحاظ تئوری و هم از نظر عملی تجربه های چند ساله دارند، برگزار می شود. با حضور در کلاس های تعمیر لباسشویی، با انواع و اقسام مشکلاتی که برای یک دستگاه ممکن است اتفاق بیافتد، آشنا شده و روش های عیب یابی و تعمیر آن را فرا خواهید گرفت.

پس از سپری کردن دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج، کارآموزان به سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور معرفی شده و می توانند در آزمون مدرک رسمی شرکت کنند. بعد از قبولی، مدرک فنی حرفه ای به آن ها داده می شود و با استفاده از این مدرک، افراد می توانند جذب بازار کار شوند.

لیست مشکلات رایج در ماشین لباسشویی

ممکن است یک دستگاه لباسشویی به دلایل مختلف دچار خرابی و نقص شود. یک تعمیرکار آموزش دیده باید بتواند هر گونه مشکل را در آن شناسایی کرده و تعمیر کند؛ اما در این قسمت قصد داریم برخی از رایج ترین مشکلات در ماشین های لباسشویی را برایتان بازگو کنیم.

در کلاس آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج به این مشکلات همراه با تفصیل و شرح کامل، پرداخته می شود. از پرتکرار ترین مشکلات یک لباسشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ماشین لباسشویی روشن نمی شود یا نمی چرخد

اولین قدم هنگام عیب یابی هر وسیله ای این است که مطمئن شوید که به برق متصل است. برای این کار می توانید پریز را با وسیله دیگری مانند شارژر تلفن تست کنید. اگر پریز خاموش است، سعی کنید مدار را در قطع کننده تنظیم کنید.

اگر ماشین لباسشویی شما در میانه یک چرخه برق خاموش شد، ممکن است به دلیل بار بیش از حد خاموش شده باشد. چندین لباس را بیرون بیاورید و با جدا کردن و وصل کردن مجدد ماشین لباسشویی، آن را دوباره تنظیم کنید.

اگر ماشین لباسشویی روشن می شود اما کار نمی کند، ممکن است سوئیچ درب مشکل داشته باشد. این یک دستگاه کوچک زیر درب است که از کارکرد دستگاه در هنگام باز بودن درب جلوگیری می کند. سوئیچ را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خراب نیست. اگر سوئیچ را فشار دهید و کلیک نکرد، ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.

آب از دستگاه نشت می کند یا دستگاه تخلیه نمی شود

اگرچه به نظر می‌رسد مشکلاتی متضاد هستند، اما نشت آب و آبی که تخلیه نمی‌شود، دلایل مشابهی دارند. اگر متوجه نشت آب از ماشین لباسشویی خود شدید، ابتدا سعی کنید مشخص شود که آب از کجا می آید. اگر آب از جلوی ماشین نشت می کند، احتمالاً آب بندی درب معیوب است. اگر درزگیر دارای کف صابون یا مواد معدنی است، آن را تمیز کنید. اگر درزگیر علائم قابل مشاهده خرابی داشت، باید تعویض شوند.

اگر آب از زیر یا پشت دستگاه نشت می کند، یا اگر دستگاه شما تخلیه نمی کند، اتصالات مختلف دستگاه را بررسی کنید. شلنگ ها را از نظر ساییدگی بررسی کنید. بررسی مفاصل، واشرها و سوپاپ‌ها، یعنی مکان‌هایی که شیلنگ‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند، بسیار مهم است. همچنین می توانید شلنگ تخلیه خود را جدا کنید تا هرگونه گرفتگی را بررسی کنید.

دیگ لباسشویی نمی چرخد

همانطور که در بالا توضیح داده شد، ماشین لباسشویی که به درستی نمی چرخد، می تواند به دلیل معیوب بودن سوئیچ درب باشد. اگر ماشین لباسشویی شما درایو مستقیم نیست، مشکل ممکن است شکستگی تسمه باشد. می توانید ماشین لباسشویی خود را باز کنید و به داخل آن نگاه کنید تا ببینید آیا تسمه آسیب دیده است یا خیر.

این مشکل همچنین می تواند ناشی از خرابی موتور باشد. گاهی اوقات موتور بیش از حد گرم می شود و نیاز به یک دوره خنک شدن دارد. در موارد دیگر، موتور تا زمانی که تعمیر نشود کار نمی کند. در این صورت، باید با یک متخصص تماس بگیرید.

ماشین به شدت تکان می خورد یا می لرزد

کمی تکان خوردن لباسشویی در هنگام کار طبیعی ست، اما اگر احساس می کنید ماشین شما به شدت می لرزد، ممکن است یک مشکل جزئی وجود داشته باشد. اغلب راه حل این است که ماشین لباسشویی را صاف کنید.

بو گرفتن لباس ها یا ماشین لباسشویی

یک مشکل رایج در ماشین لباسشویی ها وجود بوی نامطبوع است. این مشکل اغلب به دلیل کپک و بیوفیلم است که به دلیل رطوبت ثابت تجمع می یابد. می توانید با پاک کردن علائم قابل مشاهده کپک این مشکل را برطرف کنید. علاوه بر این می توانید یک حوله را با آب داغ و سرکه یا سفید کننده خوب رقیق شده خیس کرده و دیگ و اطراف آن را تمیز کنید. گاهی اوقات، کپک در فیلتر تخلیه دستگاه تکثیر می شود. تمیزکاری ماشین را ماهی یک بار انجام دهید تا از رشد کپک جلوگیری شود.

مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لباسشویی

همانطور که پیش تر گفته شد، با شرکت در دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج ، می توانید به مدرک فنی حرفه ای این رشته برسید. از آن جایی که سرفصل های دوره تعمیر لباسشویی کرج مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای است، فرد می تواند بدون شرکت مجدد در کلاس های این سازمان، فقط در آزمون تئوری و عملی این مدرک شرکت کند. پس از کسب نمره قبولی، مدرک فنی حرفه ای معتبر و قابل ترجمه برای شخص قبول شده صادر می شود.

کارآموز دارنده این مدرک، می تواند راحت تر وارد بازار کار شود و شغل مورد نظرش را پیدا کند. همچنین در خارج از کشور با ارائه نسخه ترجمه شده آن، تخصص فرد در آن زمینه، ثابت می شود و امکان استخدام در شرکت های مختلف خدماتی، وجود خواهد داشت.

بازار کار تعمیرات ماشین لباسشویی

اهمیت ماشین لباسشویی و کاربردهای آن، بر هیچکس پوشیده نیست. خرابی آن باعث می شود در مدت زمانی کوتاه، با انبوهی از لباس های کثیف مواجه شویم. در جامعه امروز مردم به نظافت و تمیزی لباس ها اهمیت زیادی می دهند. پس نمی توانند بدون لباسشویی سر کنند و به همین خاطر در اسرع وقت به تعمیرکار مراجعه می کنند.

به همین دلیل شغل تعمیرات لباسشویی دارای بازار کار پویا و پردآمدی است که می تواند افراد را به درآمدهای خوبی برساند. به صورت کلی شغل های فنی و تعمیراتی، به خاطر سر و کار داشتن با لوازم کاربردی مردم، بازار کار خوبی دارند. آموزش برخی دیگر از این شغل ها در دوره هایی چون آموزش تعمیرات موبایل در کرج ، آموزش تعمیرات پکیج در کرج ، آموزش تعمیرات لپ تاپ در کرج و … توسط نوین البرز در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

بهترین راه ورود به بازار کار شغل تعمیرات لباسشویی

اگر تا به حال به دنبال شغلی برای درآمدزایی بوده باشید، حتما به این نتیجه رسیده اید که آموزش نقش پررنگی در این مسیر برایتان دارد. برای ورود به بازار کار شغل تعمیر لباسشویی، بهترین روش دیدن آموزش است؛ آموزشی اصولی که بتواند در مدت زمانی کوتاه، بیشترین تکنیک ها را به شما یاد بدهد. همچنین این امکان را برایتان فراهم کند که بتوانید گواهینامه ای معتبر همراه با آموزش بگیرید که نشان دهد شما دوره تعمیرات لباسشویی را گذرانده اید.

دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج تمام این ویژگی ها را دارد و امکانات مفیدی را برای کارآموزان فراهم می کند. در این دوره به صورت عملی با کمک استاد و سایر هم دوره ای ها، می توانید تجربه کار با ابزار را بدست بیاورید.

شاگردی کردن نزد فرد باتجربه نیز یک راه دیگر برای شروع یک شغل است. اما با این روش، نه تنها تمام فوت و فن های کار را نخواهید آموخت، بلکه مدت زمان زیادی از شما هدر خواهد رفت. همچنین احتمالا نخواهید توانست با به روزترین تکنولوژی ها در لباسشویی های برندهای مختلف آشنا شوید.

نوین البرز در کنار دوره آموزش تعمیرات لباسشویی در کرج دوره های مفید دیگری مانند آموزش لوله کشی ساختمان در کرج ، آموزش نصب دزدگیر اماکن در کرج ، آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج و …  نیز برگزار می کند. برای دستیابی به لیست کامل دوره ها، با اپراتورهای آموزشگاه تماس بگیرید.

نظرات کاربران
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *