لوگوی سایت نوین البرز

آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج

آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج یکی از دوره هایی است که مهارت مورد نیاز بازار و جامعه را تعلیم می دهد. این دوره شامل تعمیر پرینتر، اسکنر، فکس و … می باشد. آموزش تعمیر ماشین های اداری در آموزشگاه نوین البرز در شهر کرج زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای بوده و توسط مهندسین خبره به کارآموزان آموزش داده می شود.

سرفصل های این دوره مورد تایید سازمان فنی حرفه ای است؛ در نتیجه با سپری کردن ساعات آموزشی فرد می تواند در آزمون مدرک فنی حرفه ای شرکت کرده و آن را کسب کند.

همچنین امکان ثبت نام در دوره های آموزش تعمیرات فکس در کرج ، آموزش تعمیرات پرینتر در کرج ، آموزش تعمیرات اسکنر در کرچ و آموزش تعمیرات فتوکپی در کرج به صورت جداگانه در این آموزشگاه وجود دارد.

آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج

سرفصل های آموزش تعمیرات اسکنر در کرج

 • آشنایی با انواع اسکنر
 • آشنایی با قطعات مختلف اسکنر
 • آموزش نحوه باز و بسته کردن و تعویض لامپ اسکنر و موتور اسکنر
 • آموزش نحوه تعمیر مدار اسکن و قلاب ها
 • آموزش نحوه نصب برنامه و درایورهای اسکنر
 • آموزش نحوه تعمیر مدارالکترونیک اسکنر
 • آموزش نحوه سرویسکاری اسکنرهای معیوب
نمایش بیشتر

سرفصل های آموزش تعمیرات فکس در کرج

 • آشنایی با انواع دستگاه فکس
 • شناسایی قطعات مختلف فکس
 • اموزش نحوه تعمیر انواع فکس
 • اموزش نحوه عیب یابی و تعمیر کارتریج
 • آموزش نحوه سرویسکاری فکس
نمایش بیشتر

سرفصل های آموزش تعمیرات فتوکپی در کرج

 • آشنایی با انواع دستگاه فتوکپی
 • شناسایی قطعات مختلف دستگاه فتوکپی
 • آموزش عیب یابی  و تعمیر فتوکپی
 • اموزش نحوه سرویسکاری فتوکپی
 • آموزش باز و بسته کردن قطعات دستگاه فتوکپی
 • اموزش نحوه صحیح تمیزکردن دستگاه فتوکپی
نمایش بیشتر

سرفصل های آموزش تعمیرات پرینتر در کرج

 • آشنایی با انواع پرینتر
 • شناسایی قطعات مختلف پرینتر
 • آموزش نحوه تعمیر و عیب یابی برندهای مطرح بازار
 • آموزش نحوه صحیح شارژ کارتریج پرینتر
 • آموزش عیب یابی و تعمیر انواع پرینتر
 • آموزش نحوه تعمیر مدار کاغذکش و تونر
 • آموزش نحوه تعمیر مدارچاپی پرینتر
نمایش بیشتر

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج

دوره جامع آموزش تعمیر ماشین های اداری

قدرت کلاس های عملی آموزش تعمیرات ماشین های اداری

قیمت دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج

شهریه عادی دوره

2/000/000 تومان

شهریه دوره با تخفیف 30%
1/400/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
2/800/000 تومان

پیش ثبت نام دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج

سوالات متداول آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج

بله کارآموزان می توانند با نظارت استاد روی دستگاه ها کار کنند و به صورت عملی پروسه تعمیر را انجام دهند.

بله صد در صد! سرفصل ها به گونه ای انتخاب شده اند که پس از اتمام دوره فرد توانایی لازم برای شروع کار به عنوان یک تعمیرکار ماشین های اداری را داشته باشد.

بله سرفصل های این دوره مطابق با سرفصل های دوره هایی که سازمان فنی حرفه ای برگزار می کند. لذا پس از پایان دوره و معرفی به سازمان؛ شما می توانید در آزمون مدرک فنی حرفه ای شرکت کنید.

آموزشگاه نوین البرز به صورت نامحدود از کارآموزان خود پشتبانی می کند. این اقدام برای محقق سازی هدف این مجموعه، یعنی رسیدن به شغل و درآمد است.

آموزش ها به صرت صفر تا صد هستند. به این معنی که نیاز به پیش نیازی نیست و همه می توانند این دوره را بگذرانند. 

دوره آموزش تعمیر ماشین های اداری

تعمیرات ماشین های اداری یکی از مشاغل خدماتی مهم جامعه محسوب می شود زیرا امروزه در شرکت ها، ادارات و مجموعه های مختلف استفاده از این ماشین آلات امری ضروری محسوب می گردد. این ماشین ها نیز مانند هر وسیله دیگری ممکن است دچار مشکل و خرابی شوند؛ بنابراین برای تعمیر آنها نیاز به افراد متخصص و حرفه ای می باشد.

آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج که توسط مجموعه نوین البرز برگزار می گردد یکی از پرطرفدارترین دوره های فنی به شمار می رود و متقاضیان زیادی قصد کسب مهارت های لازم در زمینه تعمیر ماشین آلات اداری و ورود به این شغل را دارند. در این دوره کارآموزان با انواع ماشین های اداری و ساختار و ویژگی های آنها آشنا شده و روش های مختلف عیب یابی و تعمیر آنها را فرا می گیرند. پس از اتمام دوره نیز افراد می توانند با قبولی در ارزیابی و امتحان مربوطه مدرک معتبر فنی و حرفه ای دریافت کنند و به آسانی وارد بازار کار این رشته شوند.

چرا از ماشین های اداری استفاده می شود؟

اصلی ترین هدف استفاده از ماشین های اداری راحتی در انجام کار و بالا رفتن سرعت می باشد. در گذشته بسیاری از امور در شرکت ها، ادارات و سازمان های مختلف توسط نیروی انسانی و به شکل دستی و سنتی انجام می شد. اما با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های مختلفی طراحی و تولید شدند که امورات اداری را به صورت نیمه خودکار و یا خودکار با کیفیت و دقت و سرعت بالا انجام می دهند.

ماشین های اداری در انواع و مدل های مختلف وجود دارند که هر کدام از کاربرد و ویژگی های مخصوص به خود برخوردار می باشد. هرکدام از این دستگاه ها به نحوی موجب پیشرفت و پیشبرد کار می شوند که شما در دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج نوین البرز می توانید کاربردهای آنها را یاد بگیرید.

بازار کار تعمیرات ماشین های اداری

با توجه به اینکه امروزه می توان گفت در تمامی شرکت ها و ادارات از وسایل مختلف و دستگاه ها و ماشین های اداری گوناگون استفاده می شود و روز به روز ماشین های جدیدی نیز طراحی شده و ظهور می کنند، در نتیجه نیاز به افراد متخصص در این زمینه به شدت احساس می شود. وجود تعمیرکاران باتجربه، ماهر و حرفه ای ماشین های اداری ضروری بوده و همین امر موجب شده وضعیت بازار کار این رشته مناسب باشد.

با گسترش تکنولوژی و همچنین افزایش استفاده از ماشین های اداری آینده بازار کار تعمیرات ماشین های اداری نیز درخشان خواهد بود. شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی نوین البرز و کسب مدارک لازم برای ورود به این شغل در آینده حساب ویژه ای باز کنید.

در دوره آموزش تعمیر ماشین های اداری در کرج چه می آموزیم؟

در دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج دروس و سرفصل های مختلفی ارائه می شوند که مطابق با استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای می باشند. اساتید حرفه ای و متخصص نوین البرز در این دوره درباره انواع ماشین ها و دستگاه های اداری توضیحات کامل و جامعی ارائه می دهند. کارآموزان در این کلاس ها به بهترین شکل ممکن با انواع ماشین های اداری آشنا شده، ساختار آنها را در می یابند و روش های عیب یابی و تعمیرات و حتی تعویض قطعات را نیز فرا می گیرند.

این آموزشات به صورت تئوری و عملی در فضای آموزشی مناسبی که از بهترین امکانات برخوردار است ارائه می شوند. همچنین علاقمندان می توانند در صورت عدم امکان شرکت به صورت حضوری در کلاس ها، آموزشات لازم را به صورت مجازی و آنلاین دنبال کنند. دوره آموزش آنلاین تعمیرات ماشین های اداری به خاطر مزایای فراوان متقاضیان زیادی دارد. در این دوره آنلاین نیز آموزشات به صورت کامل و دقیق توسط اساتید و از طریق فایل های آموزشی و ویدیوهای باکیفیت ارائه می گردند.

نحوه تعمیرات دستگاه فوتوکپی

یکی از دستگاه های بسیار مهم در ادارات دستگاه فوتوکپی می باشد که جهت تهیه رونوشت از مدارک و اسناد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه تعمیرات دستگاه فوتوکپی جزو آموزش های اصلی دوره تعمیرات ماشین های اداری در کرج محسوب می گردد. کارآموزان در این دوره با انواع دستگاه های فوتوکپی در برندهای مختلف آشنا شده و عیب یابی و تعمیرات آن را می آموزند.

نحوه تعمیرات دستگاه پرینتر

در بین ماشین های اداری دستگاه پرینتر نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه که اکثر امورات توسط کامپیوترها انجام می شوند، برای تبدیل فایل های سیستمی به اسناد و مدارک چاپی نیاز به پرینتر است. انواع مختلفی از پرینتر در بازار وجود دارد که به چندین دسته از جمله سوزنی، کارتریجی، سیاه و سفید، رنگی، جوهرافشان و … تقسیم می شوند. آشنایی با تمامی این مدل های دستگاه پرینتر و کسب مهارت های لازم برای تعمیر آنها از دیگر آموزش های دوره نوین البرز می باشند.

نحوه تعمیرات دستگاه فکس

دستگاه فکس جزو ضروری ترین ماشین های اداری محسوب می شود که برای انتقال راه دور و پر سرعت مدارک و اسناد کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای بخش ها و قطعات و اجزای مختلفی است که هر کدام از آنها ویژگی هایی دارند. ممکن است در اثر عوامل مختلف این قطعات دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیرکار حرفه ای در این زمینه باشد. علاقمندان می توانند با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج با تعمیر انواع برندها و مدل های دستگاه فکس آشنا شوند و برای ورود به بازار کامل آمادگی لازم را کسب نمایند.

نحوه تعمیرات دستگاه اسکنر

ازاسکنر در ادارات و شرکت ها و مجموعه های مختلف برای تبدیل اسناد و مدارک کاغذی به فایل های کامپیوتری و سیستمی بهره گرفته می شود. این ماشین اداری نیز ممکن است مانند هر دستگاه دیگری در اثر عواملی همچون ضربه، فشار، اتمام طول عمر قطعات، نوسان جریان برق و … خراب شود. شما می توانید در کلاس های فنی و تخصصی آموزش  تعمیرات ماشین های اداری در کرج نوین البرز روش عیب یابی و تعمیر دستگاه اسکنر در مدل های مختلف را آموزش ببینید.

آموزش آنلاین تعمیر انواع ماشین های اداری

برای آن دسته از متقاضیان و علاقمندان به تعمیرات ماشین های اداری که امکان شرکت حضوری در دوره وکلاس ها را ندارند، بهترین گزینه آموزش انلاین است. کارآموزان می توانند به صورت مجازی در دوره تعمیرات ماشین های اداری شرکت کنند و از مزایای آن بهره مند گردند.

مزیت های شرکت در آموزش مجازی تعمیر ماشین های اداری

از مهمترین مزایای شرکت در دوره آموزش مجازی تعمیرات ماشین های اداری در کرج می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه به خاطر عدم نیاز به رفت و آمد اشاره نمود. همچنین کارآموزان می توانند به فایل های آموزشی بسیار با کیفیتی دسترسی داشته باشند و از پشتیبانی قوی و نامحدود کارشناسان آموزشگاه بهره مند گردند.

ابزار مورد نیاز برای تعمیر ماشین اداری

هریک از ماشین های اداری دارای ساختار و قطعات و ویژگی های مختلفی است و برای تعمیر آنها نیاز به ابزارآلات متنوع و متفاوتی می باشد. این ابزارآلات از اهمیت ویژه ای برخوردارند زیرا کار تعمیر این دستگاه ها نیاز به دقت بالا دارد و شناخت کامل از ابزارها و نحوه استفاده آنها اجتناب ناپذیر است. در دوره اموزش تعمیرات ماشین های اداری انواع ابزارآالات لازم برای این شغل توسط اساتید و تعمیرکاران حرفه ای به کارآموزان معرفی می شوند.

از مهمترین این ابزارها می توان به انواع پیچ گوشتی، انواع آچار، انبر دست، سیم چین، لحیم، دریل شارژی کوچک و … اشاره نمود.

سرمایه ورود به شغل تعمیرات ماشین های اداری

برای ورود به شغل تعمیرات ماشین های اداری اولین سرمایه مورد نیاز مربوط به هزینه شرکت در دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری می باشد. شما باید هزینه مشخصی را برای کلاس ها پرداخت نموده و به کسب مهارت های لازم و مدرک معتبر بپردازید.

اگر قصد استخدام و کار کردن برای مجموعه های تعمیراتی یا کارخانه های تولید ماشین های اداری را داشته باشید شاید سرمایه مورد نیا شما فقط جهت تامین ابزارآلات مخصوص در این زمینه باشد. اما اگر به دنبال راه اندازی یک مجموعه یا مغازه تعمیرات ماشین های اداری به صورت شخصی هستید باید سرمایه زیادی جهت رهن و اجاره یا خرید ملک، تجهیز کردن مجموعه، استخدام پرسنل، خرید لوازم و ابزارآلات مختلف، تبلیغات و … فراهم کنید.

آموزشگاه نوین البرز در راستای آموزش انواع شغل های فنی دیگر، دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج و آموزش تعمیرات پکیج در کرج را نیز به صورت عملی و تخصصی برگزار می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

نظرات کاربران
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *