لوگوی سایت نوین البرز

آموزش نصب جک برقی در کرج

یکی از دوره‌ های پرتقاضا و ویژه بازار کار آموزشگاه نوین البرز  آموزش نصب جک برقی در کرج می باشد. علاقه مندان با شرکت در این کلاس‌ ها به صورت کاملاً عملی و حرفه ای نحوه نصب جک های برقی را آموزش می بینند.

دوره نصب جک برقی همانند سایر دوره های فنی مانند آموزش نصب کرکره برقی در کرج ، آموزش برق ساختمان در کرج و … در کارگاههای مجهز و با امکانات پیشرفته برگزار می شود و اساتیدی که در این دوره تدریس می کنند همگی دارای مدرک تخصصی در زمینه برق و اتوماسیون هستند و تجربه کاری بالایی را در رزومه خود دارند.

پس از پایان کلاس ها مدرک معتبر فنی تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور به کارآموزان تعلق میگیرد که با داشتن این مدرک می توانند به راحتی وارد بازار کار این شغل پردرآمد شوند. از مزایای شرکت در دوره های آموزشگاه نوین البرز پشتیبانی نامحدود آن از دانش آموختگان است. به طوری که بعد از اتمام آموزش ها در صورت به وجود آمدن هر مشکل و سوالی هنرجویان می توانند به مدرسین و آموزشگاه مراجعه کنند.

آموزش نصب جک برقی در کرج

سرفصل های دوره آموزش نصب جک برقی در کرج

 • آشنایی با انواع جک های برقی
 • آموزش های اولیه سیم کشی و برق
 • آموزش نصب انواع جک های برقی
 • اموزش تنظیمات رسیور و مرکز کنترل
 • آموزش سیم کشی موتورهای جک برقی
 • آشنایی با نحوه جوشکاری و اصول آن
 • آموزش نصب براکت و نحوه محاسبات آن
 • آموزش نحوه اندازه گیری محل نصب جک برقی
 • آموزش نصب چشمی خطی جک برقی
 • آشنایی با  برندهای مطرح بازار
 • آموزش نصب قفل برقی و هماهنگ کردن آن با جک برقی
 • و….
نمایش بیشتر

ویژگی های دوره آموزش نصب جک برقی در کرج

کلاس آموزش عملی نصب جک برقی پارکینگی

پشتیبانی دوره آموزش نصب جک برقی کرج

قیمت دوره آموزش نصب جک برقی در کرج

شهریه عادی دوره

2/200/000 تومان

شهریه با تخفیف 30%
1/500/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
3/000/000 تومان
مدت دوره
6 ساعت

پیش ثبت نام دوره آموزش نصب جک برقی پارکینگی در کرج

سوالات متداول آموزش نصب جک برقی کرج

این دوره به صورت عملی ارائه می شود چرا که نکات و تکنیک های نصب جک برقی به صورت تئوری عملا به هیچ دردی نمی خورند. به بیان دیگر آموزش های عملی هستند که در بازار کار برای فرد مفید واقع می شوند.

از آن جایی که مطالب دوره به صورت صفر تا صد هستند، می توان گفت به پیش نیاز خاصی نیاز نیست. اما آشنایی با برق ساختمان می تواند برایتان مفید باشد.

بله. آموزشگاه نوین البرز به شرکت کنندگان در دوره اموزش نصب جک برقی در کرج مدرک مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای اعطا می کند.

تجدید دوره رایگان، مشاوره رایگان، پشتیبانی نا محدود، برگزاری دوره های آنلاین، ارائه خوابگاه و … نمونه ای از خدمات این آموزشگاه به مهارت آموزان می باشد.

بله این دوره کاملا ویژه بازار کار طراحی شده است. سرفصل های این دوره به گونه ای انتخاب شده اند که تمام تکنیک های لازم برای شغل نصب جک برقی را در برگرفته است.

آموزش نصب جک برقی در کرج یکی از دوره های تخصصی مجموعه نوین البرز است که علاقمندان بسیاری دارد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی راحتی زندگی انسان بیش از پیش شده است و یکی از وسایل و تجهیزات مدرن و جدید جک برقی می باشد. دیگر نیازی به باز و بسته نمودن درب های پارکینگ به صورت دستی و سنتی نیست و می توان تنها با فشردن یک دکمه از راه دور این کار را انجام داد. آموزش نصب جک برقی در کرج شامل ارئه نکات کاربردی و لازم درباره سیم کشی، استانداردها و اصول نصب جک برقی بر روی انواع درب ها می باشد که توسط بهترین اساتید و کارشناسان حرفه ای و باتجربه به صورت تئوری و عملی صورت می گیرد.

اگر شما هم از علاقمندان به شرکت در کلاسها و دوره های فنی آموزش نصب جک برقی در کرج هستید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب همراه نوین البرز باشید.

تشریح اجزای تشکیل دهنده جک برقی پارکینگ

جک برقی مانند هر وسیله الکترومکانیکی دارای قطعات و اجزای مختلفی است که در کنار یکدیگر به صورت هماهنگ عمل می کنند. این اجزا دارای ویژگی های مخصوص به خود بوده و کاربردهای متفاوتی دارند. اجزای تشکیل دهنده جک برقی پارکینگ شامل موارد زیر می شوند:

استاتور

به قسمت ثابت موتور جک برقی پارکینگ استاتور گفته می شود. این قطعه از چند لایه فلزی تشکیل شده که به شکل یک استوانه توخالی به یکدیگر متصل هستند. بر روی ورقه ها یا همان لایه ها شیارهایی طراحی شده که درون آنها سیم پیچ هایی قرار می گیرد. وظیفه این قطعه از جک برقی تولید میدان مغناطیسی و پشتیبانی مکانیکی موتور است.

رتور

رتور درواقع بخش متحرک موتور جک برقی پارکینگ محسوب می گردد که از هسته ای چند تکه و استوانه ای با محوری دارای شکاف های موازی ساخته شده است. با شروع به کار موتور رتور حرکت مورد نیاز را به چرخ دنده ها منتقل می کند.

دنده برنجی

در جک برقی پارکینگ چرخ دنده هایی جهت انتقال یا تغییر جهت نیرو بین دو محور به کار رفته اند.

میل ماردان

میل ماردان یک میله مارپیچ متصل به گیربکس جک برقی است که حرکت چرخشی موتور را به حرکت رفت و برگشتی تبدیل کرده و باعث باز و بسته شدن درب می گردد.

نحوه عملکرد اجزای تشکیل دهنده جک برقی پارکینگی

رتور که داخل استاتور قرار دارد با خاصیت مغناطیسی حرکت می کند و چرخ دنده را که می تواند برنجی و یا پلاستیکی باشد میچرخاند. چرخ دنده هم که به شفت گیربکس متصل است حرکت چرخشی را به میل ماردان منتقل می کند و آن را می چرخاند. میل ماردان هم مانند یک پیچ بزرگ عمل می کند و مهره ماردان را که آن هم مانند یک مهره بزرگ ولی ثابت ( برون چرخش) است را به جلو و یا عقب می راند. شفت استیل جک نیز که متصل به مهره ماردان است، با عقب و جلو رفتن مهره ماردان روی ماردان حرکت کرده و درب را باز و بسته می کند.

آموزش نصب چشمی در جک پارکینگی

دو قطعه‌‌ مشکی رنگ که روی دیوارهای چهارچوب درب پارکینگ و رو‌به‌روی یکدیگر وصل شده‌ اند، فتوسل یا چشمی نامیده می‌ شود. این قطعه مهم ‌ترین قسمت درب ‌های اتوماتیک می ‌باشد و وظیفه‌ تشخیص موانع را برعهده دارد و از برخورد درب پارکینگ به خودرو، افراد و موانع جلوگیری می‌ کند. از این رو در دوره آموزش نصب جک برقی در کرج یکی از آموزشات مهمی که ارائه می شود مربوط به نصب چشمی جک پارکینگی است. نصب چشمی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و اجرای نادرست آن به باز و بسته نشدن یا اشتباه و غیراصولی باز و بسته شدن آن می انجامد.

از نکات مهم نصب چشمی در جک برقی پارکینگی نصب آنها کاملا روبروی هم می باشد که با استفاده از تراز می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. مرحله بعدی اتصال سیم های مثبت و منفی 24 ولت چشمی است که باید به درستی به دستگاه فتوسل و رله متصل گردند.

بازار کار نصب جک برقی

با توجه به افزایش استفاده از جک پارکینگی در ساختمان های مختلف می توان گفت بازار کار این شغل وضعیت مناسبی دارد و از آینده درخشانی برخوردار است. امروزه استفاده از جک برقی در صنعت ساختمان سازی رواج یافته و در راستای داشتن زندگی راحت اکثر افراد علاقمند به نصب جک برقی برای درب پارکینگ ها می باشند.

فرصت های شغلی نصب جک برقی نیز مختلف بوده و شما می توانید در هر کدام از آنها فعالیت نموده و کسب درآمد کنید. استخدام در شرکت های معتبر و نمایندگی های جک برقی پارکینگی به عنوان نصاب یکی از فرصت های شغلی این حرفه محسوب می شود. راه اندازی شرکت و یا مغازه شخصی نیز از دیگر فرصت های شغل نصب جک برقی به شمار می رود.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به شغل نصب جک برقی

برای ورود به شغل نصب جک برقی اولین سرمایه مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش نصب جک برقی در کرج است. شما می توانید آموزشگاه نوین البرز را به عنوان یکی بهترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای جهت گذراندن دوره آموزش نصب جک برقی در کرج و اخذ مدرک انتخاب کنید.

سرمایه بعدی مورد نیاز جهت خرید و تهیه ابزارآلات و تجهیزات مورد نیاز این شغل می باشد. این تجهیزات انواع مختلفی داشته و برندهای گوناگونی آنها را با قیمت های مختلف عرضه می کنند. اگر قصد راه اندازی شرکت یا مغازه برای ورود به این شغل را نیز داشته باشید باید سرمایه مورد نیاز برای رهن و اجازه مکان مورد نظر، دکوراسیون، تامین ملزومات، تبلیغات و … در نظر بگیرید.

دوره صفر تا صد نصب جک برقی در کرج

در دوره صفر تا صد نصب جک برقی در کرج شما با اطلاعات و جزئیات کاملی راجب انواع جک ها، اجزا و قطعات آنها، نحوه عملکرد، چگونگی نصب و راه اندازی، روش های عیب یابی، تعمیر جک، سرویس دوره ای جک و … آشنا خواهید شد. در این دوره تمامی نکات و مطالب به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شوند تا کارآموزان به بهترین شکل به مهارتهای لازم دست پیدا کنند.

آموزشگاه فنی حرفه ای نصب جک برقی

مراکز آموزشی و موسسات مختلفی اقدام به برگزاری کلاس های آموزش نصب جک برقی می کنند. شما باید بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای نصب جک برقی را انتخاب کنید که از اساتید مجرب و ماهر، امکانات و تجهیزات کامل و به روز، متدهای آموزشی نوین و کاربردی و اعتبار بالا در آموزش برخوردار باشند و مدرک معتبر و بین المللی سازمان فنی و حرفه ای را اعطا کنند.

آموزش مجازی و آنلاین نصب جک برقی

یکی از روش های ورود به شغل نصب جک برقی پارکینگی شرکت در دوره ها و کلاس های تخصصی در این زمینه است. شما می توانید با استفاده از آموزش مجازی و آنلاین نصب جک برقی مهارتهای لازم این شغل را فرابگیرید و پس از اخذ مدرک مربوطه وارد بازار کار شوید.

دوره آموزش مجازی و آنلاین شامل دروس تئوری و عملی است که از طریق جزوات و فایل های آنلاین و ویدیو های با کیفیت نکات و مطالب مورد نیاز ارائه می گردد. از مزایای آموزش مجازی و آنلاین می توان به امکان شرکت افرادی اشاره نمود که حضور در کلاس های برایشان وجود ندارد. همچنین در این دروه آموزشات ویدیویی بسیار کاربردی ارائه می گردد که می توان برای همیشه آنها را ذخیره داشت. پشتیبانی از کاراموزان و پاسخگویی به سوالات و رفع مشکل انها نیز از دیگر مزایای این دوره های مجازی محسوب می شوند.

آموزشگاه نوین البرز مجری برگزاری سایر دوره های فنی و مهارتی در رشته برق و الکترونیک در استان تهران می باشد. برخی از پرمتقاضی ترین دوره ها در این مجموعه عبارتند از: آموزش تعمیرات موبایل در کرج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی در کرج و … . برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه تماس بگیرید.

نظرات کاربران
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *