لوگوی سایت نوین البرز

آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج به صورت اصولی و استاندارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آموزشگاه نوین البرز با ارائه کامل ترین کارگاه ها و کلاس های نصب دوربین مدار بسته افتخار همکاری با سازمان فنی و حرفه ای را دارد.

به طوری که در صورت تمایل کارآموز ، پس از گذراندن کلاس های تئوری و عملی دوربین مداربسته و اخذ مدرک آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می گردد . این دوره آموزشی شامل نحوه سیم کشی و نصب دوربین مدار بسته در انواع دوربین آنالوگ و تحت شبکه (ip) می باشد.

آموزش ها کاملا تخصصی و از مقدماتی تا پیشرفته توسط مدرسین و مهندسین با تجربه به کارآموزان آموزش داده خواهد شد و در انتها مدرک فنی نیز اعطا خواهد شد.

 

آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

سرفصل های دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

ویژگی های دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

کلاس های تئوری در آموزش نصب دوربین مدار بسته

قدرت کلاس های عملی آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

 • آموزش و نصب دوربین های آنالوگ
 • آموزش نصب دوربین های مداربسته دیجیتال
 • آموزش و تشریح کامل دوربین های مداربسته ی indoor
 • آموزش و تشریح کامل دوربین های مداربسته ی outdoor
 • آشنایی و معرفی قطعات و لوازم نصب دوربین مداربسته
 • آموزش و معرفی انواع دوربین های صنعتی ، نیمه صنعتی و مسکونی
 • آموزش نحوه ی سوکت زنی(BNC) استاندارد در آموزش نصب دوربین مداربسته
 • آشنایی کامل با دستگاه ضبط تصاویر(DVR)
 • آشنایی با cable ارتباطی دوربین مداربسته در آموزش نصب دوربین مداربسته
 • آموزش نحوه ی اصولی سیم کشی ارتباط دوربین ها و DVR
 • آموزش نحوه ی اصولی سیم کشی ارتباطی بدون افت ولتاژ(بسیار مهم)
 • آموزش بهترین نقشه ها با توجه به تغیرات محلی نصب (بسیار مهم)
 • آموزش نصب دوربین مدار بسته (DVR) در آموزش نصب دوربین مداربست
 •  
نمایش بیشتر

قیمت دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

شهریه عادی دوره

3/000/000 تومان

شهریه با تخفیف 30%
2/000/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
4/000/000 تومان
مدت دوره
10 ساعت

پیش ثبت نام دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

طریقه نصب دوربین مدار بسته به موبایل

هدف از داشتن سیستم های امنیتی و نصب آن ها در اماکن و به ویژه منازل مسکونی، برقراری آرامش و امنیت برای ساکنین است. دوربین های مدار بسته یکی از اصلی ترین بخش های سیستم امنیتی هستند. افراد با استفاده از این دوربین ها از عزیزان و اموال خود حفاظت می کنند.

هم راستا با پیشرفت اینترنت و همگانی شدن استفاده از آن، مهندسین و طراحان کاری کردند که مالکین بتوانند از راه دور نیز مراقبت های خود را از محل و افراد ساکن در آن داشته باشند. مدیران کارهای نظارتی خود را با خیال راحت انجام دهند حتی اگر در محل کار حاضر نباشند. بله، درست حدس زدید. با استفاده از موبایل تمام این امکانات فراهم است.

کافی ست که از اپلیکیشن های رایگان متعددی که برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios استفاده کنید و تصاویر ضبط شده دوربین را روی موبایل تان انتقال دهید. در دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج شما با آموزش نصب دوربین مدار بسته روی گوشی به صورت اصولی آشنا می شوید.

این انتقال از طریق اینترنت صورت می گیرد. در واقع اگر می خواهید تصاویر ضبط شده دستگاه dvr یا nvr را، که کار ضبط تصاویر از محیطی که در زوایه دید دوربین ها هستند را انجام می دهند، روی دستگاه تلفن همراه خود داشته باشید، لازم است هم در محل نصب دوربین ها و دستگاه های ضبط کننده، هم روی موبایل خودتان اینترنت داشته باشید.

بازار کار نصاب دوربین مدار بسته چگونه است؟

با افزایش آگاهی مردم نسب به دوربین های امنیتی، میزان تقاضا برای این کالا نیز سیل صعودی داشته است. افراد ترجیح می دهند با صرف هزینه ای از اموال و دارایی های خود که با زحمت به دست آورده اند، همچنین عزیزان خود محافظت کنند. بسیاری از موارد سرقت وجود دارد که سارقین مسلح وارد ملک شده اند و خسارات مالی و جانی به صاحبخانه و ساکنین وارد کرده اند.

نتایج خوبی که یک فرد، خواه مالک یک منزل مسکونی ساده باشد خواه صاحب طلافروشی یا کارخانه ها و ساختمان های تجاری گران قیمت، از نصب دوربین می گیرد، دهان به دهان بین مردم می چرخد. این موضوع باعث می شود تعداد متقاضیان بیشتر شود. در نتیجه نصاب دوربین مدار بسته سرش شلوغ تر از قبل خواهد بود.

از این توضیحات نتیجه واضحی می توان گرفت و آن این است که بازار کار نصب دوربین مدار بسته رونق خوبی دارد و می توان به عنوان شغلی پول ساز به آن نگاه کرد. فرصت های شغلی متعددی بعد از اتمام دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج می تواند برای شما وجود داشته باشد. شما می توانید یک نصاب مستقل باشید و برای خودتان کار کنید که در این صورت نیاز است با تبلیغاتی مثل داشتن کارت ویزیت، پخش تراکت تبلیغاتی و … خودتان را به مردم معرفی کرده و بشناسانید.

همچنین شرکت های زیادی کار فروش دوربین را انجام می دهند که به عنوان خدمات پس از فروش نیاز به نصاب دوربین مدار بسته دارند. فرد می تواند با داشتن مدرک دوره نصب دوربین در این شرکت ها استخدام شود. علاوه بر این، شرکت های خدماتی نیز هستند که پروژه های بزرگ می گیرند و شخص شما می تواند به عنوان یکی از نصابان در این گروه ها و پروژه ها مشغول به کار شود.

آموزش نصب دوربین مدار بسته آنالوگ

دوربین های امنیتی در انواع مختلف در بازار موجود هستند. یکی از شناخته شده ترین آن ها، دوربین مدار بسته آنالوگ است. نصب و راه اندازی این نوع دوربین ساده است. کافی ست ابزاری که مورد نیاز است را تهیه کرده و گام به گام مراحل نصب را انجام دهید. نکات مهم و روش درست نصب دوربین آنالوگ، به همراه جزئیاتی از خود دوربین و آشنایی با آن، در جلسات دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج به کارآموزان عزیز گفته می شود.

از لوازمی که برای نصب نیاز دارید، موارد زیر مهم ترین ها هستند:

اول از همه دوربین مدار بسته آنالوگ. با فرض این که این دوربین برای شرایط شما مناسب است، آن را خریداری کرده و برای نصب آن اقدام کنید.

دومین چیزی که نیاز دارید، یک کابل برای وصل کردن دوربین به دستگاه ضبط تصاویر یا همان dvr است. مثلا کابل RG59.

دوربین ها نیاز به برق دارند. پس یک کابل برق مناسب هم تهیه کنید.

ولتاژ شهری برای دوربین ها ممکن است مناسب نباشند. در اینجا برای تبدیل ولتاژ شهری به ولتاژ مناسب دوربین از یک منبع تغذیه باید کمک گرفت.

دستگاه ضبط کننده تصاویر که می تواند dvr یا  nvr باشد. برای ذخیره تصاویر نیز یک هارد دیسک داشته باشید.

لوازمی که گفته شد اصلی ترین ها برای داشتن یک نصب موفق و بدون نقص است. برخی دیگر از لوازم مثل نمایشگرها و فیش ها در طول پروسه نصب قطعا به کار می آیند.

آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه

دوربین تحت شبکه یا همان آی پی (IP) دوربین هایی هستند که برای انتقال تصاویر به اینترنت نیاز دارند. برخی از مدل های دوربین های آی پی قابلیت ضبط و انتقال صدا را نیز دارند. وضوح تصاویر در این دوربین ها بسیار بیشتر از دوربین های آنالوگ است و همین موضوع موجب محبوبیت آن ها شده است.

برای ضبط تصاویری که دوربین های ip میگیرند، از دستگاه nvr استفاده می شود. دستگاه ضبط کننده nvr داده های دیجیتال را از دوربین تحت شبکه دریافت و بعد از پردازش، ذخیره می کند. بر خلاف دستگاه dvr که به صورت فیزیکی باید به دوربین وصل باشد، دستگاه nvr فقط کافی ست با دوربین ها در یک شبکه قرار گرفته باشند.

در آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج ، روش درست نصب و راه اندازی دوربین تحت شبکه آموزش داده می شود. اطلاعات مختصری از شبکه های کامپیوتری، کابل کشی شبکه، نصب داکت یا لوله فلکسی، استفاده از ابزار مختلف مانند دریل و … در طی دوره به کارآموز گفته می شود. در کارگاه ها نیز افراد شرکت کننده می توانند به صورت عملی کار نصب را انجام داده و ایرادات احتمالی که در حین کار پیش می آید را همراه با استاد حل کنند.

آموزش ترکیبی (تئوری+عملی) کمک می کند عمق یادگیری بیشتر شود و کارآموز در پایان نتیجه مطلوب تری بگیرد. بر اساس نظراتی که دوره نصب دوربین را با ما گذرانده اند، تجربه های عملی و آموخته های تئوری در بازار کار این حرفه بسیار مفید بوده اند و حتی در برخی موارد باعث شده است در دنیای رقابتی، از همکاران خود جلوتر باشند.

آموزش نصب دوربین مدار بسته بدون dvr

لزوما برای نصب یک دوربین امنیتی نیاز به dvr یا nvr نیست. تعجب نکنید! دوربین هایی هستند که شما می توانید تصاویر را بدون داشتن دستگاه ضبط کننده تصاویر داشته باشید. یکی از روش های انجام این کار، استفاده از دوربین های حافظه دار است. بعضی از دوربین های مدار بسته کارت حافظه (SD)  دارند.

تصاویر روی این فضا ذخیره می شوند تا زمانی که حافظه پر شود. وقتی این اتفاق بیفتد تصاویر جدید به صورت اتومات روی داده های ذخیره شده قدیمی ضبط می شوند.

یکی دیگر از راه های داشتن دوربین بدون دستگاه dvr، استفاده از دوربین های بی سیم است. برای این منظور، می توانید دوربین بی سیم را با کابل به مودم وصل کرده و بعد از وارد کردن پسورد روی لپ تاپ یا کامپیوتر، دوربین را به آن ها وصل کنید. البته باید نرم افزار دوربین را نیز روی کامپیوتر یا لپ تاپ نصب کنید. بدین ترتیب می توانید تصاویر مستقیمی از دوربین مشاهده کنید.

علاوه بر روش های بالا، می توانید با پرداخت هزینه ای، اشتراک فضای ذخیره سازی ابری بخرید. با این کار تصاویر شما در فضایی قابل پیگیری و مطمئن ذخیره می شوند؛ بدون اینکه دستگاه dvr نصب کرده باشید.

در مجموع روش های زیادی برای نصب دوربین امنیتی بدون dvr وجود دارد که می توانید با شرکت در دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج ، با آن ها آشنا شوید.

آموزشگاه نوین البرز بیش از 40 دوره کاربردی و مناسب بازار کار برای علاقه مندان به رشته های فنی برگزار می کند. برخی از دوره های پرمتقاضی این آموزشگاه عبارتند از: آموزش نصب دزدگیر اماکن در کرج ، آموزش نصب اعلام حریق در کرج ، آموزش نصب کرکره برقی در کرج ، آموزش تعمیرات دوربین مدار بسته در کرج ، آموزش تعمیرات موبایل در کرج و … . برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

سوالات متداول آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

بله. استاد دوره موظف است با به کارگیری روش تدریس خود شرایطی را فراهم کند تا مهارت آموزان بتوانند آموخته هایشان را به صورت عملی تمرین کنند.

بهتر است کارآموز اطلاعات مقدماتی در مورد برق ساختمان و ایمنی های مربوط به آن بداند. اما به صورت کلی سرفصل های این دوره از پایه تا مقدماتی طراحی شده اند. یعنی شما بدون داشتن دانش اولیه هم می توانید در این دوره شرکت کنید.

بله مدرک فنی معتبر از سوی آموزشگاه تقدیم حضورتان می گردد.

خوابگاه هایی در اطراف آموزشگاه وجود دارند که می توانید در مدت دوره در آنجا اسکان داشته باشید. هزینه خوابگاه بر عهده مهارت آموز است.

سرویس پشتیبانی دوره نصب دوربین مدار بسته و تمام دوره ها به صورت نامحدود می باشد و از زمان ثبت تا اشتغال و درآمد زایی می توانید از این خدمات بهره ببرید.

بله تمام سرفصل ها توسط اساتید و کارشناسان کسب و کار طراحی شده و مورد تایید سازمان فنی حرفه ای می باشند. در نتیجه می توان گفت این دوره ویژه بازار کار است و شما بعد از دوره می توانید مشغول به کار شوید.

نظرات کاربران
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *