لوگوی سایت نوین البرز

آموزش کلید سازی در کرج

یکی از دوره های پرکاربرد و درآمدزا آموزشگاه نوین البرز دوره آموزش کلید سازی در کرج می باشد. شغل کلید سازی نسبت به سایر حرفه های فنی خیلی کمتر دیده شده اما بسیار پردرآمد است.

علاقمندان با شرکت در دوره کلید سازی در کرج مراحل ساخت کلید و کارکردن با دستگاه کلید ساز را به صورت کاملا عملی در کارگاه های مجهز و پیشرفته آموزش می بینند.

کارآموزان با صرف کمترین هزینه و زمان توسط اساتید مجرب و با سابقه آموزش کلید سازی را به صورت حرفه ای فرا می گیرند؛ همچنین در صورت بروز سوال و یا مشکل در زمینه کاری خود می توانند پس از پایان کلاس ها نیز با اساتید در ارتباط باشند. از آن جایی که سرفصل های این دوره مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای است، مهارت آموز بعد از دوره می تواند مستقیما در آزمون ارزیابی مدرک رسمی شرکت کند.

با قبولی در این امتحان، مدرک فنی حرفه ای به فرد داده می شود. اعتبار این مدرک در جذب بازار کار شدن بسیار کمک کننده است. سایر دوره های فنی مهارتی که می توانید با شرکت در آن ها این مدرک را بگیرید عبارتند از آموزش نصب دزدگیر اماکن در کرج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، آموزش نصب اعلام حریق در کرج و … .

ویدئوی معرفی دوره آموزش کلید سازی در کرج

سرفصل های دوره آموزش کلید سازی در کرج

 • فراگیری کامل انواع کلید های موجود در بازار
 • فراگیری کامل ابزار کلید سازی
 • فراگیری اصول اندازه گیری کلید ها و انتخاب کلید برای ساخت
 • فراگیری ساخت کلید های معمولی
 • فراگیری ساخت کلید های کامیوتری
 • فراگیری ساخت کلید های قدیمی
 • فراگیری ساخت کلید موتورسیکلت و خودرو
 • فراگیری ساخت کلید های ناودانی
 • فراگیری ساخت کلید های گاو صندوق
 • فراگیری ساخت کلیدهای شیار دار
 • فراگیری ساخت کلید با استفاده از دستگاه کلید تراش
 • آموزش جامع کارکرد با دستگاه کلید تراش
 • فراگیری سوهان کاری صحیح کلیدها
 • فراگیری تنظیم کردن ریموت کنترل بر روی جک پارکینگی و کرکره برقی
نمایش بیشتر
 • فراگیری تعریف کردن ریموت بلوتوثی
 • فراگیری ریموت های Lerning
 • فراگیری ریموت های DIP Switch
 • فراگیری تعمیر و نصب قفل درب های چوبی
 • فراگیری تعمیرات قفل درب حیاط برقی و معمولی
 • فراگیری تعمیرات قفل گاو صندوق
 • فراگیری نصب و تعمیرات قفل درب ضد سرقت
 • فراگیری نصب و تعمیر قفل درب ماشین
 • فراگیری نصب قفل آرام بند و جک
 • فراگیری ساخت ریموت سوئیچ ماشین
 • فراگیری ساخت کلیدهای معمولی و کامپیوتری
 • فراگیری ساخت سوئیچ کلید کد دار و ریموت دار
 • فراگیری نصب قفل برقی
 • فراگیری ساخت سوئیچ کلید شیار دار
نمایش بیشتر

ویژگی های دوره آموزش کلید سازی در کرج

مزایای آموزش کلید سازی در کرج

تعهدات آموزشگاه کلید سازی نوین البرز

قیمت دوره آموزش کلید سازی درجه 2 در کرج

شهریه عادی دوره

7/500/000 تومان

شهریه با تخفیف 30%
5/000/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
10/000/000 تومان

قیمت دوره آموزش کلید سازی درجه 1 در کرج

شهریه عادی دوره

8/600/000 تومان

شهریه با تخفیف 30%
6/000/000 تومان
شهریه دوره خصوصی
12/000/000 تومان

پیش ثبت نام دوره آموزش کلید سازی در کرج

آموزش کار با دستگاه کلید سازی

کلیدها وظیفه باز کردن درب های بسته را برای ما دارند. در انواع اقدامات محافظتی ما از کلیدها استفاده می کنیم. کلید برای گاوصندوق، درب آپارتمان، درب اتاق ها، جعبه هایی که لوازم شخصی و مهم در آن ها داریم، سوئیچ ماشین و انواع کاربردهای گسترده دیگر برای کلید ها نام برده می شوند.

آموزش کار با دستگاه کلید سازی
آموزش کار با دستگاه کلید سازی

برای ساخت کلیدهای مختلف لازم است از ابزار مختلف از جمله دستگاه کلید سازی استفاده شود. در دوره آموزش کلید سازی در کرج کارآموزان در کارگاه به صورت عملی با دستگاه کلید تراش کار می کنند. می آموزند چگونه می توان کلید را سوهان کشید و به شکل الگوی آن درآورد.

دستگاه های مختلفی برای ساخت کلید ها استفاده می شوند. دستگاه های کلید سازی دستی، که کلید ساز با دستان خود آن را کنترل کرده کار می کنند. نوع دیگری از دستگاه ها، کلید سازهای اتوماتیک هستند. در این ماشین ها کار الگو برداری و برش کلید، هر دو توسط دستگاه انجام می شود.

اگر در دستگاه اتوماتیک به جای تیغه از لیزر برای برش کلید استفاده شود، دستگاه کلید سازی لیزری نامیده می شود. در مجموع دستگاه های مختلفی هستند که شما می توانید با استفاده از آن انواع کلید های استوانه ای ، قلابی، کلید های معمولی، کامپیوتری، کلیدهای شیار دار، کلید گاوصندوق، سوئیچ ماشین و … را بسازید.

آموزش قفل و کلید سازی

کلیدها بر اساس شیارها و دندانه هایی که در قفل مورد نظر وجود دارد، ساخته می شوند. به عبارت دیگر هر قفل یک کلید مخصوص به خود را دارد و توسط همان کلید باز می شود. بدون آموزش، نمیتوان ابزار کار را شناخت، روش اصولی استفاده از آن ها را یاد گرفت و در نهایت کلید ساخت.

آموزش قفل و کلید سازی
آموزش قفل و کلید سازی

شاید با دیدن کلید با خود بگویید ساخت آن کار ساده ایست یا کوچک بودن سایز کلیدها این تصور را ایجاد کند که شغل کلید سازی اهمیت خاصی ندارد. اما حقیقت چیز دیگری ست. ظرافت و دقت زیادی در کار کلید سازی لازم است. کوچکترین شیار اضافه یا برآمدگی های بیجا، باعث می شود نتوانیم از کلید استفاده کنیم و قفل را باز کنیم.

همچنین خراب شدن قفل ها، می تواند دردسرهای زیادی برای ما درست کند و فقط یک کلید ساز است که می تواند به کمک ما بیاید. آموزش قفل کلید سازی ، توانایی را به ما یاد می دهد که تا حد زیادی یونیک است و مردم عادی نمی توانند اینکار را انجام دهند.

در دوره آموزش کلید سازی در کرج ، کارآموزان به کمک استاد و دیگر همکلاسی های خود، می توانند چالش های مهم زیادی را پشت سر بگذارند و از آن ها درس بگیرند. اگر برایتان سوال است که کلید سازی خودرو چگونه است؟ یا چطور می توان برای موتور سیکلت کلید ساخت، قفل درب های فلزی حیاط یا درب های چوبی را چطور باید نصب یا تعمیر کرد، نصب و تعمیر قفل درب های ضد سرق به چه ترتیب است و بسیاری سوالات دیگر، دوره کلید سازی در کرج آموزشگاه نوین البرز، پاسخ تمام سوالات شما را خواهد داد.

بازار کار کلید سازی

شاید بارها و بارها برایتان پیش آمده است که قفل درب منزل تان خراب شود، کلید داخل آن گیر کند یا بشکند، کلید خود را گم کرده باشید، پشت در بسته مانده باشید در صورتی که کلید ندارید، یا به جایی جدید نقل مکان کرده اید و می خواهید قفل درب را عوض کرده و چند کلید برای آن داشته باشید.

بازارکار کلید سازی
بازارکار کلید سازی

در همه این موارد نیاز به شخصی به نام کلید ساز است. این فرد می تواند مشکل شما را در زمانی کوتاه حل کند. کلیدها به خاطر اندازه کوچکی که دارند بسیار در معرض افتادن و گم شدن از جیب و کیف ما هستند. ما برای حل هر گونه مشکل مرتبط با قفل و کلید به کلید سازی می رویم.

کلید سازها بازار کار خوبی دارند. اینبار که بیرون رفتید کمی بیشتر به اطراف خود، مخصوصا مغازه های کلید سازی دقت کنید. متوجه می شوید که معمولا مشغول کار هستند. البته ذکر این نکته الزامی ست که میزان مشتری ها و به دنبال آن درآمدی که هر کلیدساز دارد، رابطه مستقیمی دارد با برخی فاکتورها.

به عنوان مثال بسیار مهم است که کلید های ساخته شده اند، با کیفیت باشند و به راحتی قفل را باز کنند. همچنین وقت شناس بودن برای مشتریان اهمیت دارد. اخلاق خوب و طرز برخورد مناسب با مشتریان خانم و آقا نیز از فاکتورهای دیگر هستند. اگر مغازه دارید، تعداد ساعاتی که مغازه باز باشد می تواند درآمد شما را تغییر دهد. هر چه مردم شما را بیشتر بشناسند بیشتر به شما اعتماد کرده و برایتان کار می آورند.

در یک جمع بندی کلی می توان اینطور گفت که بازار کار کلید سازی و کلید سازها از رونق بسیار خوبی برخوردار است. چرا مردم به میزان زیاد از کلیدها و قفل ها استفاده می کنند. اما مهم است که شما آن کلید سازی باشید که مورد اعتماد مردم و مشتریان باشید. به این صورت است که خواهید توانست بهره ای خوب از رونق بازار این حرفه ببرید.

چگونه می توان کلید ساز شد؟

عده زیادی از افراد، به ویژه آقایان به کار نصب و تعمیر لوازم و تجهیزاتی که در همه خانه های پیدا می شود، علاقه زیادی دارند. میزان این علاقه در برخی به اندازه ای است که تصمیم می گیرند آن را به صورت حرفه ای یاد بگیرند و از طریق آن درآمد داشته باشند. شغل کلید سازی یکی از این حرفه هاست.

چگونه می توان کلیدساز شد؟
چگونه می توان کلیدساز شد؟

اگر شما می خواهید کلید ساز شوید ولی نمی دانید از کجا باید شروع کنید، چند دقیقه زمان بگذارید و این قسمت را بخوانید.

در گذشته نه چندان دور، زمانی که آموزشگاه خاصی برای آموزش شغل هایی مثل کلید سازی وجود نداشت، پدرها و مادرها بچه های خود را پیش یک کلید ساز باتجربه می بردند و از اون میخواستند که کار را به فرزندشان یاد بدهد. بنابراین بر اساس قوانین اوستا شاگردی، فرد بعد از چند سال می توانست کار را بیاموزد.

اما در سال های اخیر، در حالی که منابعی غنی برای آموزش های متنوع ایجاد شده اند، سیستم شاگردی تا حد زیادی برداشته شده است. برای یادگیری شغل کلید سازی می توانید در دوره آموزش کلید سازی در کرج که آموزشگاه نوین البرز، یکی از بهترین آموزشگاه های کلید سازی، آن را برگزار می کند شرکت کنید.

هر آنچه برای انجام کار نیاز دارید، در این دوره به شما آموزش داده می شود. کلاس ها توسط افرادی تدریس می شود که خود دارای سابقه ای قابل قبول در این حرفه هستند. ساخت انواع کلیدها ، نصب و تعمیر انواع قفل ها، ساخت کلیدهای یدک، کلید و سوئیچ خودرو، تعویض و تعمیر قفل درب گاوصندوق، ساخت کلید های ریموت دار، ساخت و تعمیر قفل های رمزدار و … تنها بخشی از سرفصل های این دوره هستند.

در انتهای دوره آموزش کلید سازی در کرج مدرک مورد تایبد سازمان فنی حرفه ای به کارآموزان داده می شود که به اعتبار آن می توانید جواز کار بگیرید و حرفه مستقل خود را استارت بزنید. راهی که از طریق شرکت در آموزش های آموزشگاه تا کلید ساز شدن دارید بسیار کوتاهتر از راه شاگردی کردن پیش اوستاست. در مدت زمان کمتری رشد و پیشرفت خواهید داشت و به درآمد خوبی خواهید رسید.

آموزش کلید سازی آنلاین

در کنار دوره های حضوری، آموزشگاه نوین البرز دوره های آنلاین نیز برگزار می کند. از مزیت های دوره مجازی این است که بدون داشتن هزینه های اضافی برای رفت و آمد یا حتی اسکان، اگر شهرستانی هستید، و با پرداخت شهریه ای بسیار کمتر از شهریه دوره حضوری، حرفه و مهارت بیاموزید.

آموزش کلید سازی آنلاین
آموزش کلید سازی آنلاین

آموزش کلید سازی آنلاین در کرج در قالب ویدئوهای آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد. به هر تعداد بار که احساس نیاز داشتید می توانید فیلم ها را مرور کنید و به درک بیشتری از مطالب برسید. در انتهای دوره آنلاین همانند دوره حضوری مدرکی از سوی آموزشگاه به شما تعلق می گیرد.

در نتیجه در حالی که در اتاق خود نشسته اید، بدون درگیر شدن با آلودگی هوا و شلوغی های شهر، فیلم آموزشی کلید سازی می بینید و با استفاده از آن حرفه کلید سازی را می آموزید.

آموزشگاه نوین البرز کرج میزبان کارآموزان و جویندگان فن و مهارت در انواع دوره های رشته برق، تعمیرات، مهارتی و تأسیسات  می باشد. آموزش تعمیرات موبایل در کرج ، آموزش نصب کولر گازی در کرج ، آموزش تعمیرات پکیج در کرج و … نمونه هایی از این دوره ها هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری دوره ها با اپراتورهای آموزشگاه تماس بگیرید. همچنین لیست کاملی از دوره ها را می توانید در صفحه اصلی سایت مشاهده کنید.

سوالات متداول آموزش کلید سازی در کرج

بله. آموزشگاه نوین البرز کارگاه هایی را برای کارآموزان تدارک دیده است که افراد با حضور در آن ها، می توانند تجربه های عملی در شغل کلید سازی به دست بیاورند.

داشتن سوادی پابه برای خواندن و نوشتن به عنوان پیش نیاز این دوره مطرح می شود. به این ترتیب می توان گفت این دوره برای تمام افراد علاقه مند و جویای شغل مناسب است. چرا که مدرس کلیه مطالب را به صورت مقدماتی تا پیشرفته آموزش می دهد.

بله. بعد از اینکه دوره را با موفقیت به پایان رساندید، مدرکی فنی از سوی آموزشگاه دریافت خواهید کرد. این مدرک دو زبانه و قابل استعلام است. آموزشگاه نیز مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.

به این منظور مسئولین آموزشگاه چند خوابگاه در نزدیکی آموزشگاه ویژه خانم ها و آقایان در نظر گرفته اند.

یادگیری و کارا بودن دوره ارتباط مستقیمی با میزان تلاش و تمریم شما دارد. با این وجود امکان تجدید دوره رایگان و پشتیبانی نامحدود از جمله اقدامات نوین البرز برای تضمین کلاس هاست.

سرفصل ها، روش تدریس(تئوری و عملی)، ساعات جلسات و سایر برنامه ریزی ها به صورتی در نظر گرفته شده اند که کارآموز بعد از پشت سر گذاشتن دوره، بتواند وارد بازار کار شود.

نظرات کاربران
5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *